Herbaciane pomysły na weselne upominki

Lato to sezon ślubów. Tradycyjnie wręczane z tej okazji kwiaty, których notabene wiele młodych par sobie nie życzy z powodzeniem zastąpi efektownie zapakowana wysokogatunkowa herbata. Z takiego upominku z pewnością ucieszą się też rodzice nowożeńców oraz weselni goście. Szereg ciekawych propozycji tego typu znajdziemy w ofercie marki Czas na herbatę.

Idąc na ślub wiele osób zastanawia się co wręczyć nowożeńcom w trakcie składania życzeń, albo jak dyskretnie obdarować ich gotówką. W obu tych sytuacjach doskonale sprawdzą się herbaciane zestawy prezentowe. Firma Progressive – właściciel marki Czas na herbatę, zadbała bowiem o to żeby były one pięknie zapakowane oraz żeby znalazło się w nich miejsce na kartkę z życzeniami i/lub pieniędzmi. Takie zestawy mogą być też dobrym pomysłem na upominki dla rodziców młodej pary, które od pokoleń wręczane są w im w trakcie weselnych przyjęć. Salony firmowe oraz sklep internetowy Czas na herbatę (www.czasnaherbate.net) mają w ofercie zestawy różnej wielkości. Ich zawartość można też wzbogacić słodkimi dodatkami takimi jak: bakalie w czekoladzie, chocosticki czy czekolada do przyrządzania na gorąco.

Aromatyczna niespodzianka dla gości
W naszym kraju coraz bardziej popularny staje się też przygotowywanie przez nowożeńców drobnych upominków dla wszystkich weselników. Aromatyczne herbaciane kompozycje w eleganckich rożkach, ozdobnych torebkach lub kartonikach ze specjalną ślubną etykietą pasują do tej roli jak ulał. Narzeczeni mogą sami wybrać smak mieszanki, albo skorzystać z gotowych propozycji. Dobrym wyborem na taką okazję będą na pewno herbaty Karmelova czy Spacer kochanków (obie z uroczymi, cukrowymi serduszkami w składzie). Alternatywą dla herbaty może być kawa o wdzięcznej nazwie Miłość w Paryżu. Herbacianą lub kawową paczuszkę warto urozmaicić dodatkiem w postaci małego słoiczka z konfiturą lub miodem, których różne rodzaje w sklepach tej sieci także są dostępne.

Ceny wybranych propozycji ze ślubnej oferty: torebeczka z herbatą – ok. 6,00 zł; rożek z herbatą – ok. 10,00 – 12,00 zł (w zależności od rodzaju mieszanki); kartonik z etykietą „Najpiękniejsze życzenia” zawierający 50 g herbaty Spacer kochanków – 12,95 zł; konfitura i miód w małym słoiczku – odpowiednio 5,00 zł i 5,80 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *