Hellena Fit – mniej kalorii, ten sam kultowy smak

Trend prozdrowotny jest coraz silniej widoczny wśród konsumentów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, firma Colian wprowadziła na rynek oranżadę Hellena w wersji fit.

Dzięki dodatkowi naturalnego słodzika, pochodzącego z liści  stewii (300 razy słodszego niż cukier) napój ma kaloryczność  obniżoną aż o 30% w porównaniu z klasyczną oranżadą tej marki. Mimo to zachowuje niepowtarzalny, landrynkowy smak. Hellena Fit jest świetną propozycją dla osób, które dbają o zdrowie, kontrolują ilość spożywanego cukru, a przy tym nie chcą rezygnować z drobnych, codziennych przyjemności. Oranżada o obniżonej kaloryczności ma dwie wersje: czerwoną oraz białą. Dostępne są one w plastikowych butelkach o pojemności 1,25 l i cenie ok. 2,50 zł.  Biały wariant napoju można kupić nie tylko w tym rodzinnym opakowaniu, ale również w puszce o pojemności 250 ml, która kosztuje ok. 1,70 zł.

Z bąbelkami i bez
Hellena to polska marka z ponad 20-letnią tradycją, która łączy tradycję z nowoczesnością i kreując nowe trendy jednocześnie przywołuje wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, wypełnionego smakiem oranżady. Jej portfolio obejmuje szeroka gamę napojów, zarówno gazowanych takich jak oranżada, jak i niegazowanych w najbogatszej na rynku gamie smakowej, inspirowanej owocami.

Producent: Colian
Więcej informacji na stronie: www.colian.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *