Grill i piekarnik czyste w kilka minut

Usunięcie silnych, przypalonych i przypieczonych zabrudzeń z eksploatowanych ostatnio dosyć intensywnie grilli, a także piekarników czy brytfanek to spore wyzwanie. Szybko i skutecznie poradzi sobie z nim stworzony specjalnie do tego celu preparat Express Cleaner z linii Dix Professional.

Oferowany przez firmę Gold Drop płyn ma innowacyjną, mocną formułę, dzięki której działa już w 5 minut, nie niszcząc czyszczonych powierzchni ani nie rysując ich. W tym celu należy spryskać nim kilkukrotnie ruszt grilla, piekarnik (z szybą włącznie) lub używane do pieczenia blachy i po upływie tego czasu przetrzeć je gąbką lub szmatką, a następnie zmyć dokładnie wodą oraz wytrzeć do sucha (pamiętając, by używać przy tym rękawic ochronnych). Środek polecany jest także do czyszczenia szyb kominkowych, ponieważ bez trudu usuwa zadymienia i sadzę oraz kuchenek, gdyż doskonale radzi sobie z przypalonym tłuszczem. Poza skutecznością i szybkością działania Express Cleaner wyróżnia atrakcyjna cena. Butelka o pojemności 500 ml wyposażona w rozpylacz, który znacznie ułatwia stosowanie preparatu kosztuje ok. 8,20 zł.
Linia Dix Professional obejmuje także kilka innych środków. Należą do nich: mleczko do kuchni, mleczko do łazienki, płyn do kabin prysznicowych, płyn usuwający kamień i rdzę oraz uniwersalny płyn polecany m.in. do plastiku, płytek i fug.

Producent: Gold Drop
Więcej informacji na stronie: www.golddrop.eu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *