Gratka dla spragnionych cydru i muzyki

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 26 kwietnia w miejscu pod nazwą „Babka do wynajęcia”, firma Ambra zdradziła czym chce tego lata zaskoczyć fanów cydru i alternatywnego grania. Otóż, produkowany przez nią Cydr Lubelski będzie miał nową niefiltrowaną odsłonę, a podczas promującego go cyklu koncertów zagrają Bovska, Iza Lach oraz duet Dwa Sławy.

KONFERENCJA CYDR LUBELSKI

Od lewej: Bartosz Węglarczyk, Artur Dubaj, główny technolog Ambra S.A. oraz Robert Ogór, Prezes Ambra S.A.

Artyści zaangażowani w tegoroczną trasę „Cydr Lubelski Spragnieni Lata” pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność. – Podczas otwartych plenerowych koncertów, które odbędą się w sześciu miastach (Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Warszawie oraz Lublinie) usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy – zapowiada Tymon Tymański, dyrektor artystyczny przedsięwzięcia. – Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r’n’b i pop w najlepszym wydaniu – dodaje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od lewej: brand manager Cydru Lubelskiego Robert Walewski oraz Tymon Tymański.

Wybór gwiazd szóstej edycji trasy nie był przypadkowy. Jak mówi jej współpraca, a zarazem brand manager Cydru Lubelskiego Robert Walewski, są to ważne głosy na młodej polskiej scenie muzycznej, silne i niezwykle autentyczne w tym, co robią. Odważnie uciekają od tego co masowe i łatwe, zachowując swoją tożsamość.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od lewej: Artur Dubaj, główny technolog Ambra S.A. oraz Robert Ogór, Prezes Ambra S.A.

Podobnie jest z firmą Ambra i produkowanym przez nią cydrem, który śmiało wchodzi w zdominowany dotąd przez piwo obszar orzeźwienia, mimo że jest bardziej aspiracyjny niż piwo nie budzi dystansu. Ponadto Lubelski powstaje z zastosowaniem wyłącznie naturalnych metod z wyłącznie naturalnych surowców (polskich jabłek najwyższej jakości) , co w debiutującej w sprzedaży, niefiltrowanej wersji można poczuć jeszcze pełniej.

Cydr_Lubelski_NIefiltrowany_slajd3

Poniżej podajemy harmonogram bezpłatnych, granych bez filtra koncertów z cyklu „Cydr Lubelski Spragnieni Lata”. Dodajmy, że partnerem imprez od tego sezonu jest firma Fujifilm z autorską strefą kultowego aparatu do fotografii natychmiastowej Intax:

24.06.2017 – WROCŁAW

08.07.2017 – ŁÓDŹ

22.07.2017 – KRAKÓW

19.08.2017 – KATOWICE

26.08.2017 – WARSZAWA

16.09.2017 – LUBLIN

 

Plakat Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2017 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *