Gratka dla fanów babeczek

Muffinki przywędrowały do nas z krajów anglojęzycznych i szybko podbiły podniebienia Polaków. Zresztą trudno się temu dziwić – babeczki mogą mieć wiele odsłon i pasują na przeróżne okazje. Co więcej, z mieszankami marki Delecta ich upieczenie jest wręcz dziecinnie proste.

Oferta Delecty w tym zakresie prezentuje się bardzo bogato. Jest w niej bowiem do wyboru aż sześć wariantów babeczek: od nadzianych płatkami czekolady, przez waniliowe, brownie w opcji  mocno czekoladowej i karmelowej z czekoladą, na dyniowych i marchewkowych, należących do linii „Z serca natury” kończąc. Opakowania produktów pozwalają przygotować 12 muffinek. Wyjątek stanowią babeczki o smaku waniliowych, przygotowane z myślą o wielkich łasuchach i małych łakomczuszkach. Dostępne są one w megapace, z której otrzymamy ich aż 24. Pierwsza na rynku tak duża porcja babeczek stanowi idealne rozwiązanie na rodzinną imprezę, urodzinowe przyjęcie czy piknik w gronie najbliższych. Z Delectą przygotowanie babeczek jest wyjątkowo proste – do znajdującej się w kartonie bazowej mieszanki wystarczy dodać kilka podstawowych i zwykle znajdujących się w domu składników (jak jajka, mleko czy olej), zmiksować ciasto, przelać je do dołączonych do produktów papierowych papilotek i umieścić na kilkanaście minut w piekarniku.
Opakowanie zawierające bazowe mieszanki do babeczek oraz papilotki kosztują ok. 6,00 zł.

Producent: Bakalland
Więcej informacji o produktach na stronie: www.delecta.pl. Inspiracje jak wzbogacić smak babeczek i jak je udekorować na stronie: www.delektujemy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *