Gratka dla amatorów smoothie

Gęste, kremowe koktajle, w których główną rolę najczęściej grają zmiksowane owoce cieszą się dużą popularnością. Nie zawsze jednak mamy czas oraz składniki niezbędne do tego, by je samodzielnie przygotować. Rozwiązaniem w takich sytuacjach będą nowe propozycje marki Limenita.

Do oferowanych na naszym rynku soków i moktajli Limenita dołączyły smoothies. Podobnie jak wszystkie produkty tej marki są one w 100% naturalne (nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, w tym cukru). Powstają wyłącznie ze świeżych owoców, dzięki czemu pozwalają cieszyć się ich smakiem o każdej porze roku. Jeden z pięciu dostępnych wariantów wzbogacony został bogatymi w białko algami.

Smoothies marki Limenita to szybki i smaczny sposób na dostarczenie organizmowi witamin oraz innych cennych składników odżywczych. Z powodzeniem zastąpią jeden z posiłków w ciągu zabieganego dnia. Sprawdzą się także, gdy przyjdzie nam ochota na coś słodkiego. Do wyboru są następujące kombinacje:

  • jabłko, kiwi, ananas, spirulina;
  • malina, truskawka, jagoda;
  • mango, banana, marakuja;
  • truskawka, banan, acerola;
  • mango, ananas, pomarańcza.

Smoothies (a także soki i moktajle marki Limenita) dostępne są w sklepach Auchan, Carrefour, E. Leclerc oraz halach Makro i Selgros, przy czym szukać ich należy w lodówkach, bo tak przechowywane zachowują najwięcej wartości.
Sugerowana cena: 5,99 zł za butelki o pojemności 250 ml.
Wyłączny dystrybutor w Polsce: B&T Distribution.
Więcej informacji na www.limenita.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *