Gorące nowości marki Helio

Wielbicielom pikanterii i poszukiwaczom prawdziwie ekstremalnych doznań smakowych Helio proponuje nowe warianty popcornu do samodzielnego przygotowania w mikrofalówce.

Prażona kukurydza to przekąska w sam raz na imprezy, wieczorne seanse przed telewizorem oraz spotkania z rodziną lub znajomymi. Jej debiutujące w sprzedaży wersje, wzbogacone rozgrzewającymi dodatkami w postaci ostrej papryki oraz papryki chili błyskawicznie znikną ze stołu zwłaszcza teraz, gdy zimno na dworze, a karnawał w pełni. Na szczęście szybko można przygotować kolejną ich porcję. Wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do kuchenki mikrofalowej i po kilku minutach cieszyć się popcornem w pikantnej lub mega ostrej odsłonie. Cena półkowa obu wersji nie przekracza 2,00 zł (w zależności od sklepu oscyluje w granicach 1,49 – 1,99 zł).
Fanom łagodnych smaków firma Helio poleca klasyczne popcorny ze swojego portfolio: solony, maślany, karmelowy lub bez tłuszczu i soli (ten ostatni oferowany jest w ramach linii Helio Natura).

Producent: Helio
Więcej informacji na stronie: www.helio.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *