Goplana Premium – limitowana edycja pralin w ekskluzywnych opakowaniach  

Tym, którzy nie wyobrażają sobie świąt bez odrobiny słodyczy polecany polecamy produkty z linii Goplana Premium. Cieszą się one dużym powodzeniem na zagranicznych rynkach, a w Polsce dostępne tylko w okresie świątecznym.

Słodycze marki Goplana Premium tworzone są na gruncie ponad 100-letniej tradycji. Ich znakami rozpoznawczymi są wysokiej jakości czekolada oraz eleganckie opakowania. Dedykowane są one wszystkim (bez względu na różnice etniczne, kulturowe i pokoleniowe), zawsze  i wszędzie. Goplana Premium to ponadczasowa, wielokulturowa i różnorodna opowieść o radości z małych rzeczy i szczęściu pozornie zwykłych chwil, spędzanych na co dzień i od święta „wokół czekolady”. Jej istotę oddaje hasło: „Goplana 1912. Give, Share, Enjoy a Good Life”.

Świąteczna oferta słodyczy tej globalnej marki obejmuje praliny idealne na każdą okazję – na prezent, do dzielenia się z bliskimi, wspólnej lub indywidualnej konsumpcji. Doskonałą propozycją na gustowny upominek są bomboniery z wyborem pralin z mlecznej i deserowej czekolady wypełnionych kremowymi nadzieniami w różnych smakach:

  • Goplana Chocolate Secrets (238 g, cena ok. 17 zł);
  • Goplana Chocolate Fantasies (165 g, cena ok. 14 zł);
  • Goplana Chocolate Creations (114 g i 228 g, ceny odpowiednio ok. 9 zł i 19 zł).

Jako niezobowiązujący prezent w mniejszym formacie (i rozsądnej cenie ok. 10 zł za opakowania o wadze 186 g lub 189 g), sprawdzą się indywidualnie pakowane, piknie się prezentujące czekoladki z linii Twisty. W ofercie znajdziemy:

  • praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku pistacjowym i kruszonymi pistacjami Goplana Twisty Pistachio;
  • praliny z deserowej czekolady z nadzieniem o smaku czekoladowym i kawałkami czekolady Goplana Twisty Choco-Choco;
  • praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku migdałowym i kruszonymi migdałami Goplana Twisty Almondo;
  • praliny z deserowej czekolady z czekoladowymi chrupkami i nadzieniem o smaku orzechów laskowych Goplana Crispy Choco-Nut.

Wśród świątecznych propozycji sygnowanych marką Goplana Premium nie mogło też zabraknąć galaretek w czekoladzie, uwielbianych przez Polaków ze względu na lekkość, soczystość oraz to, że przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Linia Goplana Delights obejmuje galaretki: pomarańczową, cytrynową, wiśniową i czarna porzeczka oblane aksamitną, deserową czekoladą (wszystkie w cenie ok. 10 zł za opakowanie 190 g). Będą one idealnym prezentem np. dla przyjaciółki czy słodkim dodatkiem do kawy.

Producent: Colian
Więcej informacji na stronie: www.colian.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *