Goplana i Solidarność – idealne połączenie

Marki Goplana i Solidarność tworzą duet doskonały. Pierwsza dostarcza wyśmienitą aksamitną czekoladę, a druga doskonałe nadzienia. Razem tworzą idealną kompozycję!

Goplana i Solidarność to dwie polskie tradycje cukiernicze. Pierwsza specjalizuje się w wyrobach czekoladowych, od ponad stu lat wydobywając z czekolady to, co w niej najbardziej magiczne. Solidarność to niekwestionowany ekspert w kategorii nadzień, który uznanie zdobył dzięki pralinom w zaskakujący sposób łączącym różnorodne smaki i faktury.

Goplana i Solidarność razem tworzą idealną kompozycję aksamitnej czekolady i doskonałego nadzienia. Marki połączyły siły, by umożliwiać delektowanie się podwójną przyjemnością z Śliwką Nałęczowską w czekoladzie, Czekoladkami z Klasą Pistachio, cukierkami Toffino oraz czekoladami inspirowanymi ich pysznymi nadzieniami.

Miłośnicy Śliwki Nałęczowskiej w czekoladzie mają do wyboru pyszne śliwki w masie kakaowej, zatopione w aksamitnej czekoladzie oraz wyśmienitą czekoladę deserową Śliwka Nałęczowska. Smakosze toffi mogą delektować się miękkimi cukierkami Toffino Choco o smaku toffi nadziewanymi kremem czekoladowym oraz delikatną mleczną czekoladą Toffino z nadzieniem toffi. Na amatorów smaku pistacji czekają wyjątkowe połączenia mlecznej czekolady z aksamitnym kremem o smaku pistacjowym w postaci oryginalnych Czekoladek z Klasą Pistachio i rozpływającej się w ustach czekolady Pistachio. Zestawienie wysokiej jakości czekolady Goplana ze znanymi i cenionymi od lat nadzieniami wyrobów Solidarności dostarczy słodkiej przyjemności i radości na różne okazje.

 

Marka Solidarność:

Śliwka Nałęczowska w czekoladzie – 300 g / ok. 21,80 zł

ŚLIWKA NAŁĘCZOWSKA 300 g aa

Czekoladki z Klasą Pistachio – 250 g / ok. 13,70 zł

PISTACHIO-Czekoladki z Klasą  200 g aa

Toffino Choco – 80 g / ok. 2,50 zł; 250 g / ok. 6,50 zł

TOFFINO CHOCO 80 g

Marka Goplana:

Śliwka Nałęczowska – 90 g / ok. 3,48 zł

Goplana czekolada - sliwka naleczowska 90 g

Pistachio – 90 g / ok. 3,48 zł; 245 g / ok. 9,62 zł

Goplana czekolada - pistachio 90 g

Toffino – 90 g / ok. 3,48 zł; 245 g / ok. 9,62 zł

Goplana czekolada - torffino 90 g

Producent: Colian Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *