Globalny relaunch marki ACTIVIA

Nowe opakowania produktów marki Activia już od 19 września można znaleźć na półkach sklepów. Wprowadzenie nowej szaty graficznej to początek działań związanych  ze zmianami marki, które na całym świecie rozpoczęła firma Danone.

Odświeżone logo produktu i głębsza kolorystyka to główne cechy nowych opakowań jogurtów Activia. Zmieniona została także czcionka, którą zaprojektowano specjalnie  dla tej grupy produktów. Dodano promieniste wiązki światła i wyeksponowano atrybut marki – Bifidus Actiregularis – szczep bakterii, który wyróżnia te jogurty firmy Danone. Wszystkie zmienione elementy wizualne z elegancją i precyzją podkreślają ekspercką wiedzę marki Activia z zakresu żywienia.

Produkty Activia w zmienionej szacie graficznej wpisują się w nowe pozycjonowanie marki.
W nowej komunikacji marki firma Danone podkreślać będzie ideę życia zgodnie z koncepcją InSync. Angażując konsumentów na poziomie emocjonalnym, będzie ona inspirować kobiety do pełnego wykorzystywania swojego potencjału dzięki równowadze ciała i umysłu
– mówi Andrzej Łojewski, Dyrektor ds. Rozwoju Kategorii i Kanałów Sprzedaży w Danone.

 

  • ACTIVIA JOGURT NATURALNY I BRZOSKWINIE – Stworzona przez ekspertów Activia jogurt naturalny i brzoskwinie w nowym opakowaniu zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii ActiRegularis. To idealna kombinacja dwóch pysznych warstw – owoców i kremowego jogurtu naturalnego. Dzięki opakowaniu w postaci dwóch kubeczków zawsze podzielisz się nią z najbliższymi.
  • ACTIVIA NATURALNA – Stworzona przez ekspertów Activia naturalna w nowym opakowaniu zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii ActiRegularis.  Możesz łączyć ją z różnymi dodatkami i jeść tak jak lubisz.
  • ACTIVIA DO PICIA O SMAKU TRUSKAWKI I KIWI – Stworzona przez ekspertów Activia do picia w nowym opakowaniu zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii ActiRegularis. Dzięki opakowaniu w postaci mniejszej lub większej butelki możesz delektować się nią gdziekolwiek jesteś.

Sugerowana cena detaliczna produktów:

– ACTIVIA JOGURT NATURALNY I BRZOSKWINIE – cena ok. 3,49 zł

activia_bilayer_brzo

–  ACTIVIA NATURALNA – cena ok. 1,79 zł

activia_naturalna_180g

–  ACTIVIA DO PICIA O SMAKU TRUSKAWKI I KIWI – cena ok. 2,09 zł

activia_195g_trus_kiwi

Zmiany wizerunkowe dotyczą całego portfolio marki Danone Activia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *