Fresco Frizzante – kobieca alternatywa dla piwa

Jesteś miłośniczką wina, ale te dostępne dotąd w sklepach miały za dużą pojemność, były za mocne lub za drogie by nadawać się na orzeźwiający napój, który można wysączyć w plenerze bez żadnej specjalnej okazji? Nie martw się Ambra znalazła na to rozwiązanie.

Wprowadzone przez tę firmę do sprzedaży dwa nowe warianty musującego wina Fresco Frizzante spełniają wszystkie wymagania stawiane napojom idealnym na niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi, pikniki, grille czy popołudnia w ogrodzie. Dzięki połączeniu owocowego smaku, bąbelków oraz niskiej zawartości alkoholu (5,5%) są bowiem lekkie i orzeźwiające. Pierwsza z nowości – Fresco Frizzante Fragola zaskakuje soczystością truskawki, druga – Fresco Frizzante Mango & Pesca – słodyczą mango i brzoskwini. Są one idealne jako aperitif lub dodatek do deserów. Najlepiej smakują schłodzone do temperatury 10°C, podane w kieliszkach do wina, w szklankach na lodzie lub też pite przez słomkę wprost z małych odkręcanych butelek o pojemności 250 ml. Ten unikatowy format opakowań został zastosowany przez Ambrę zarówno w przypadku nowych jak i dostępnych wcześniej odsłon Fresco Frizzante, czyli White, Red i Rosé. Ich rekomendowana cena wynosi 4,99 zł, a więc nie obciąża zbytnio kieszeni. Klasyczne dla wina butelki o pojemności 0,75 l, w których wszystkie warianty Fresco Frizzante także są dostępne kosztują 11,49 zł.

A ty co zrobisz dla orzeźwienia?
– Fresco Frizzante jest lekkie, zachowuje elegancję wina, rozszerza wachlarz okazji do konsumpcji wina i przełamuje bariery cenowe. To nowy gracz na rynku orzeźwienia, o którym będzie głośno także dzięki naszemu pomysłowi na konkurs dla konsumentów – zapowiada Zuzanna Amarante, senior brand manager w firmie Ambra. Autor zdjęcia najlepiej ilustrującego hasło wakacyjnej kampanii „Wszystko dla orzeźwienia”, która towarzyszy wprowadzeniu do sprzedaży nowych smaków Fresco Frizzante zabierze pięcioro przyjaciół na tygodniową imprezę w Willi Fresco z basenem we Włoszech. Dodatkowymi nagrodami będą setki modnych basenowych gadżetów.
Więcej informacji na stronie www.ambra.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *