Flo – więcej przyjemności z codziennych obowiązków

Czy tego chcemy, czy nie, naczynia i podłogi brudzą się w naszych domach praktycznie nieustannie. Środki do ich mycia muszą więc stale być pod ręką. Tym, co się w ich przypadku szczególnie liczy jest wysoka skuteczność oraz wydajność. Cechy te posiadają produkty marki Flo, które dodatkowo mogą pochwalić pięknymi, naturalnymi zapachami.

Flo to brand łączący nowoczesność z troską o czystość w domu i ochroną środowiska. Sygnowane nim środki tworzone są przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W ich produkcji wykorzystuje się łatwo ulegające biodegradacji, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki Flo są delikatne dla skóry rąk, nie zawierają fosforanów ani parabenów, a obecne w nich konserwanty mają niski potencjał alergizujący.

Czystość, którą czuć
Znajdziemy wśród nich m.in. płyny uniwersalne, które nadają się do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych. Skutecznie usuwają z nich zabrudzenia, a jednocześnie delikatnie je pielęgnują. Nie pozostawiają przy tym smug. Po ich zastosowaniu w mieszkaniu długo utrzymuje się przyjemny aromat. Kupujący mają do wyboru następujące warianty zapachowe: tropikalny eukaliptus, perła Marsylii, majowy bez, alpejska łąka, konwaliowy zakątek oraz hiszpańskie pomelo. Opakowania o pojemności 1 l kosztują 5,29 zł.

 

Skoncentrowane na zmywaniu
Portfolio marki Flo obejmuje również skoncentrowane, a dzięki temu bardzo wydajne płyny do mycia naczyń (jedna ich porcja pozwala umyć 27 talerzy). Powstająca przy ich używaniu aktywna piana ułatwia pozbycie się tłuszczu i brudu. Soczyste w pełni naturalne zapachy, uzyskane dzięki olejkom z czerwonych owoców, pomarańczy, zielonego jabłka oraz cytryny w kombinacji z miętą sprawiają, że zmywanie naczyń staje się przyjemniejsze. Płyny nie podrażniają skóry dłoni. Cena półlitrowych butelek z dozownikiem to 3,98 zł.

Kilka słów o producencie
Środki czystości marki Flo są produkowane przez istniejącą od ponad 20 lat spółkę PCC Consumer Products Kosmet, która poza szeroką gamą chemii gospodarczej wytwarza także kosmetyki. Firma wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Kapitałowej PCC SE. Więcej informacji na stronie

home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *