Fińskie inspiracje na polskie lato

Lato uwalnia w nas naturę odkrywcy. Chętnie sięgamy wówczas po rozwiązania, które są obietnicą ciekawych, zaskakujących wrażeń. Dotyczy to również drinków, zwłaszcza tych serwowanych podczas spotkań z przyjaciółmi i znajomymi.

Żeby jednak sprostać temu zadaniu potrzebna jest inspiracja. Tę gwarantują nowe zestawy Copa Finlandia. Tworzą je żurawinowy lub limonkowy wariant doskonałej wódki Finlandia oraz niezwykły kieliszek typu copa. Zestawy przypadną do gustu osobom, które cenią proste, ale niebanalne rozwiązania. Stwarzają bowiem możliwość tworzenia łatwych, przepełnionych bogatym wachlarzem smaków drinków, serwowanych w pięknym i efektownie wyglądającym szkle. Pomysły na dwa z nich podajemy poniżej.

Finlandia Cranberry Vodka & lemoniada
Wódka o wyraźnym smaku świeżej żurawiny perfekcyjnie komponuje się z delikatną kwasowością lemoniady. Razem tworzą łatwy w wykonaniu drink o orzeźwiającym bukiecie smakowym, który pozwala przez długie chwile delektować się magią wakacyjnych wieczorów. Żeby go zrobić wystarczy:

  1. Wypełnić kieliszek lodem.
  2. Dodać 40 ml Finlandii Cranberry Vodka oraz 120 ml lemoniady.
  3. Udekorować owocami żurawiny.

Finlandia Lime Vodka & cola
Wyczuwalny aromat świeżej limonki, charakterystyczny dla tego wariant Finlandii, łączy się w harmonijną całość z colą. Powstała w ten sposób rześka w smaku kompozycja na pewno ma szanse stać się nieodłączny element upalnych, letnich wieczorów. Oto instrukcja jak go przygotować:

  1. Wypełnij kieliszek lodem.
  2. Dodaj 40 ml Finlandii Lime Vodka oraz 120 ml coli.
  3. Udekoruj skórką z limonki.

Oba zestawy dostępne są w nowych, inspirowanych fińskim designem opakowaniach, które jeszcze mocniej akcentują najwyższą jakość oraz perfekcyjnie zbalansowany smak wódek

Producent: Brown-Forman
Więcej informacji na stronie: www.finlandia.com/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *