Familijne wydania lodów Jeżyki, Grześki i Śliwka Nałęczowska

Lody inspirowane pralinami Śliwka Nałęczowska, ciastkami Jeżyki i wafelkami Grześki zaskarbiły sobie serca i podniebienia Polaków na tyle, że pojawiły się na rynku w większych porcjach. Stworzone one zostały, by konsumenci mogli dłużej oraz w większym gronie delektować się smakiem swoich ulubionych deserów.

Gratką dla fanów legendarnych pralin marki Solidarność są lody Śliwka Nałęczowska w półlitrowym kubku oraz pudełku o pojemności 900 ml. Zawierają one kremowe lody na bazie śmietanki ze śliwkami kandyzowanymi i sosem z nich oraz kawałkami czekolady, którymi można podzielić się z bliskimi.
W sprzedaży zadebiutowało także familijne, 900-mililitrowe wydanie Jeżyków. To kompozycja opartych na prawdziwej śmietance lodów o smaku ciasteczkowym z sosem karmelowym, orzechami laskowymi, chrupkami ryżowymi oraz kawałkami mlecznej czekolady Goplana. Oryginalne połączenie smaków i tekstur zapewni prawdziwą zmysłową rozkosz.
Taką samą pojemność ma też nowe wydanie Grześków. To przygotowane na prawdziwej śmietance lody kakaowe z czekoladą i kawałkami chrupiących wafelków. Na pewno docenią je wszyscy wielbiciele smaku klasycznego wafelka Grześki, bo nowe lody stanowią jego kwintesencję. Dodajmy, że niedawno w sprzedaży zadebiutował też nowy wariantów Grześków na patyku, oblany mleczną czekoladą. Dołączył on do Grześków w czekoladzie deserowej na patyku i w rożku.

Ceny:

  • lody Śliwka Nałęczowska 500 ml – ok. 15,00 zł;
  • lody Śliwka Nałęczowska 900 ml – ok. 20,00 zł;
  • lody Jeżyki 900 ml – ok. 20,00 zł;
  • lody Grześki 900 ml – ok. 17,00 zł.
  • lody Grześki na patyku w czekoladzie mlecznej 100 ml – ok. 3,60 zł.

Producent: Colian

Więcej informacji na stronie: www.colian.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *