Fajne nowości od Delecty

Jesień to czas, kiedy chętniej zaszywamy się w domowym zaciszu, piekąc i delektując się słodkościami. Idąc tym tropem, firma Bakalland wprowadza do sprzedaży kilka nowych propozycji sygnowanych marką Delecta.

Należy do nich Fajna Babka, czyli gotowa mieszanka, dzięki której każdy – bez względu na poziom kulinarnych umiejętności – przyrządzi idealnie puszystą babkę, a potem z przyjemnością spałaszuje ją, siedząc pod ciepłym kocem.

Udaj się babko…
Babka to jedno z trudniejszych ciast, ponieważ w jej przypadku dość łatwo o zakalec. Przestrzeganie kolejność miksowania składników czy żmudne ucieranie margaryny sprawiają, że niewielu nowicjuszy i nie wszystkie kulinarne wygi decyduje się na przygotowanie tego smakołyku. Stąd pojawienie się w ofercie Delecty Fajnej Babki, która stanowi alternatywę dla tradycyjnej wersji tego wypieku. Do sięgnięcia po ten produkt skłania nie tylko łatwość przygotowania ciasta. Wiele osób z pewnością skusi się na Fajną Babkę ze względu na jej nowoczesne i bez wątpienia oryginalne warianty smakowe: belgijska czekolada i dynia z nutą pomarańczy oraz belgijska czekolada i szpinak z nutą trawy cytrynowej, a także atrakcyjny wygląd. Ci, którzy zwracają uwagę na skład produktów docenią ją za „czystą etykietę”, naturalne aromaty i brak syropu glukozowego. Obie odsłony Fajnej Babki kosztują ok. 8,00 zł za opakowanie.

Wypisz – wymaluj!
Na tym jednak lista jesiennych nowości od Delecty się nie kończy. Aby nadać swoim wypiekom indywidualny charakter Fajnymi Pisakami XXL, których gama od września obejmuje już nie cztery, ale siedem kolorów. Do oferowanych wcześniej wariantów (czerwonego, żółtego, zielonego i białego) dołączyły: fioletowy, niebieski oraz czarny. Producent zmienił też szatę graficzną tubek. Niezmienny pozostał natomiast skład i właściwości zawartej w nich masy. Nadal nie zawiera ona konserwantów, syropu glukozowego, tłuszczów utwardzonych ani sztucznych barwników, a zastygając na wypieku pozostaje na tyle elastyczna, że się nie kruszy. Pisaki wciąż sprzedawane są też pojedynczo, dzięki czemu nie musimy kupować z góry założonej kombinacji kolorów, ale wybrać te, które podobają się nam najbardziej. Wciąż mają one też rozmiar o 60% większy od innych tego typu produktów dostępnych na rynku. Cena ok. 3,00 zł za sztukę.

Producent: Bakalland
Więcej informacji na stronie: www.delecta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *