Ewa Chodakowska i Ania Starmach zachęcają do przejścia na „zdrową stronę mocy”

Najpopularniejsza trenerka fitness oraz gotująca z pasją i sercem jurorka MasterChefa połączyły siły! W pierwszych dniach nowego roku oficjalnie ruszył ich wspólny projekt, zachęcający do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego gotowania z użyciem superfoods.

Inicjatywa Ewy Chodakowskiej i Ani Starmach nie bez kozery zbiega się z początkiem roku. Okres ten sprzyja bowiem podejmowaniu wyzwań i stawianiu sobie nowych celów. Prawda jest jednak taka, że niełatwo im sprostać ani w nich wytrwać. Z pomocą oraz wsparciem Ewy i Ani zmiana stylu życia będzie jednak łatwiejsza. Dwie ekspertki w swoich dziedzinach (wykorzystując ogromną wiedzę oraz doświadczenie) zachęcają i motywują do przejścia na „zdrową stronę mocy”. Dzielą się też radami jak to zrobić. Swój projekt realizują poprzez media społecznościowe. Ania Starmach regularnie zamieszcza w nich przepisy na zdrowe, ale też smakowite potrawy z użyciem superfoods (produktów roślinnych o najwyższych wartościach odżywczych). Ewa Chodakowska (na platformie beactivetv.pl) udostępnia zaś programy treningowe, które pozwolą zawalczyć o dobrą formę.

Pod egidą Purelli
Działania Ewy i Ani wspiera firma Purella, w której ofercie jest bogaty wybór produktów wykorzystujących moc ukrytą w superfoods. Produkty te podzielone są one na cztery grupy asortymentowe. Pierwsza obejmuje organiczne i ekologiczne dodatki do gotowania, druga zioła w funkcjonalnych mieszankach do zaparzania, trzecia pyszne i chrupiące musli, czwarta zaś naturalne ekstrakty zamknięte w wegańskich kapsułach do wygodnej suplementacji. Wszystkie dostępna są w sieci drogerii Rossmann oraz sklepów Carrefour. Można je też kupić przez stronę www.purella.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *