Energia ristretto- Wolnostojący ekspres do kawy Miele CM6

Koneserzy dobrze znają i doceniają smak kawy z wolnostojących ekspresów Miele CM6 łączących w sobie elegancję i innowacyjność obsługi. W najnowszej odsłonie urządzenia te kuszą nowoczesnym designem, nowymi wersjami kolorystycznymi oraz skondensowanym smakiem ristretto.

Kawa to przyjemność, której trudno się oprzeć. Latte macchiato, cappuccino, czy espresso z croissantem to miły początek dobrego dnia. Teraz, dzięki nowej funkcji ekspresów Miele CM6 (modeli CM 6110 i CM 6310), orzeźwienie i świeżą dawkę energii o poranku przyniesie również ristretto. Ta najbardziej esencjonalna ze wszystkich kaw jest szczególnie doceniana przez mieszkańców południowych Włoch.

20000102710.highres

fot. Miele

Wspaniały aromat przyrządzonej kawy cieszy zmysły użytkownika CM6, podobnie jak design ekspresu. Z pozoru konwencjonalna bryła wolnostojącego ekspresu została wzbogacona o stylistyczne wykończenie, które doskonale współgra z urządzeniami do zabudowy Miele 6000. Charakterystyczne dla CM6 są sterowanie Direct Sensor, wyświetlacz LCD, dzięki któremu ekspres komunikuje się z użytkownikiem oraz nowa szata kolorystyczna. Teraz ekspresy występują w wersji białej, czarnej i szarej.
Projektanci CM6 postawili nie tylko na wygląd ekspresu. Równie ważna była dla nich wszechstronność urządzenia. Jeśli spodziewamy się gości, to z pewnością ułatwieniem będzie funkcja parzenia dwóch kaw równocześnie – One Touch For Two. Za sprawą uniwersalnej dyszy i najwyższej jakości młynka wbudowanego w ekspres, domowy barista z łatwością poradzi sobie ze spełnieniem kawowych zachcianek najwybredniejszych smakoszy. Odpowiednio zmielone ziarna i dobra maszyna dają gwarancję idealnego naparu! Co więcej, gwarancja ta dotyczy zarówno małej czarnej (espresso, ristretto), jak i napojów serwowanych w wysokich naczyniach (latte macchiato). Dzięki temu, że dysza urządzenia jest ruchoma i może być ustawiona na dowolnej wysokości, ekspres będzie prościej utrzymać w czystości.

20000109638.highres

fot. Miele

Urządzenie jest również wyposażone w funkcję automatycznego płukania przewodów zasysających mleko po przyrządzeniu każdej kawy z pianką lub na zakończenie pracy ekspresu. Dodatkowym atutem jest prostota demontażu elementów, na których mogą gromadzić się drobinki zmielonej kawy lub krople mleka – można je łatwo wyjąć i umyć w zmywarce.

Jednym z sekretów baristów jest odpowiednia temperatura filiżanek – zawsze powinny być ciepłe. Dlatego też inżynierowie Miele przygotowali górną powierzchnię urządzenia CM 6310 tak, by mogła ona stanowić strefę podgrzewania kawowej porcelany lub szkła. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyjemność z picia domowego ristretto stanie się jeszcze większa.

20000102328.highres

fot. Miele

CM6 to nie tylko wyraz modelowego profesjonalizmu w parzeniu kawy, ale także zaawansowana technologia, która wskazuje na najwyższą jakość wykonania. Każdy model przechodzi testy 20- letniego cyklu użytkowania w warunkach domowych. To oznacza, że będziemy mogli bardzo długo cieszyć się smakiem wspaniałej kawy przyrządzanej w domowym zaciszu.

ModelCM6310

Cena ekspresu : 5 990 PLN

Wymiary w mm (szer.xwys.xgł): 251x359x427

Wersje kolorystyczne: Obsidian Black, Graphite Grey, Lotus White.

Model CM 6110

Cena ekspresu : 4 790 PLN

Wymiary w mm (szer.xwys.xgł): 251x359x427

Wersje kolorystyczne: Obsidian Black, Graphite Grey, Lotus White.

20000111894.highres

fot. Miele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *