Emalia Polska Pleszew przedstawia nową linię garnków

Rosół to niekwestionowany król polskich zup. Właśnie on stanowił inspirację dla nowej linii garnków emaliowanych Galina, sygnowanych marką Emalia Polska Pleszew.

 Ile kuchni – tyle receptur na rosół. W przygotowaniu nie jest skomplikowany, jednak u podstaw kulinarnego sukcesu z całą pewnością leży odpowiedni dobór składników, kompozycja przypraw i czas na spokojne, długie gotowanie. Nie bez znaczenia jest też rodzaj naczynia, w którym przyrządzamy tę zupę. Sięgając do tradycji, warto wybrać garnek emaliowany np. z sygnowanej marką Emalia Polska Pleszew linii Galina. Dlaczego?

Więcej niż oryginalny dekor
Oferowane w niej garnki uwodzą wyjątkowym wzornictwem, opartym na graficznej formie przedstawienia składników i receptury na tradycyjny rosół. Ich zalety na tym się jednak nie kończą. Przede wszystkim, szklista powłoka emaliowana niczym bariera ochronna zapobiega przenikaniu jakichkolwiek szkodliwych związków do potraw. Chroni przed wnikaniem do żywności miedzi, niklu i chromu. Dlatego naczynia emaliowane są polecane do przygotowywania dań dla dzieci i alergików. Naczynia Emalia Polska Pleszew są idealne nie tylko do gotowania, ale też do przechowywania żywności w lodówce. Dają bowiem gwarancję, że potrawy zachowają czysty, klarowny smaku oraz wszystkie walory. Dzięki odporności na szok termiczny, po wyciągnięciu naczynia z lodówki, można je od razu podgrzewać z zawartością. Garnki emaliowane stanowią też dowód na to, że tradycyjne nie oznacza niepraktyczne. Można ich używać na każdym rodzaju kuchenki – nawet indukcyjnej.

Trzy rozmiary do wyboru
Linia Galina obejmuje trzy garnki z pokrywkami. Ich pojemność waha się od 2,2 do 4,2 l;  średnica od 16 do 20 cm, a ceny od 45,00 do 62,50 zł. Podobnie jak inne naczynia marki Emalia Polska Pleszew są one dostępne w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl oraz w sklepach stacjonarnych na terenie kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *