Elegancja w parze z funkcjonalnością

Do oferty znanej z wysokiej jakości sprzętu AGD marki Breville dołączyły dwie nowe kolekcje stylistyczne. Oferowane w nich urządzenia doskonale sprawdzą się w kuchni, a dodatkowo będą stanowiły jej ozdobę.

W dzisiejszych czasach kuchnia nie jest tylko miejscem, gdzie przygotowuje się posiłki. To pomieszczenie, którym lubimy się chwalić. Nic więc dziwnego, że przy wyborze sprzętów  kuchennych kierujemy się nie tylko ich funkcjonalnością, ale również stylistyką. Doskonale rozumie to marka Breville wraz z jej autoryzowanym importerem i dystrybutorem w Polsce – firmą DLF, wprowadzając do oferty dwie linie urządzeń: Mostra i New York. W pierwszej dostępny jest czajnik elektryczny, a w drugiej czajnik elektryczny oraz toster.

Światowy design
Urządzenia z nowych serii to propozycje dla osób, które mają wysokie oczekiwania estetyczne, szukają klasycznych wzorów oraz minimalizmu. W przypadku kolekcji Mostra dominującym kolorem jest matowe srebro, któremu towarzyszą – nadające sprzętom niepowtarzalny charakter – złote elementy ozdobne. Ich dyskretny szyk jest zaś zasługą miękkich linii.  W serii New York projektanci jako kolor dominujący wybrali matową czerń. Widać tu inspirację amerykańskim wzornictwem, cechującym się minimalizmem połączonym z elegancją. Opierając wzornictwo na światowych trendach oraz wysokiej jakości materiałach marka Breville nie zapomina też o praktycznej stronie swoich produktów. Z tego powodu dolna część urządzeń wykonana jest z szarego tworzywa, a elementy, które najłatwiej ulegają zabrudzeniu – z chromowanej stali.

 

Wygląd to nie wszystko
Nowe serie urządzeń Breville zaprojektowano tak, aby były atrakcyjne wizualnie, ale też trwałe i praktyczne. Dostępny zarówno w linii Mostra jak i New York czajnik elektryczny charakteryzuje się mocą na poziomie 2,4 kW oraz pojemnością 1,7 l, która odpowiada 6-7 filiżankom kawy lub herbaty. Urządzenia posiadają również szereg rozwiązań, poprawiających ich ergonomię. Wyposażono je w obrotową podstawę, którą docenią zarówno osoby prawo- jak i leworęczne, posiadającą schowek na kabel oraz elementy antypoślizgowe. Zdejmowana pokrywa pozwala zaś na wygodne czyszczenie i konserwację czajników. Toster, o który uzupełniona została seria New York posiada regulację stopnia zrumienienia pieczywa oraz opcję dostosowania kieszeni do jego grubości. Wyjęcie już opieczonych kromek jest łatwiejsze dzięki temu, że można je wysoko podnieść. Toster ma też funkcję rozmrażania oraz podgrzewania pieczywa i dołączony do zestawu ruszt, który to umożliwia. O stabilność urządzenie dbają zamontowane na spodzie elementy antypoślizgowe, a przewód elektryczny można schować w korpusie.

Sugerowane ceny katalogowe nowych urządzeń marki Breville:

  • czajnik Mostra VKT147x – 299,00 zł;
  • czajnik New York VKT146x – 379,00 zł;
  • toster New York VTT946x – 379,00 zł.

Producent: Nowell Brands
Więcej informacji na stronach: www.breville-polska.pl oraz www.dlf.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *