Electrolux French Door – Chłodziarko-zamrażarka dla dużej rodziny

Liczna rodzina to wiele powodów do radości. To także nie lada wyzwanie, gdy musimy sprostać odpowiedniej organizacji wspólnej przestrzeni. Powinna być ona jednocześnie możliwe funkcjonalna, ale i przyjemna do użytkowania, co jest niezwykle trudne zwłaszcza w przypadku aranżacji kuchni. Specjalnie z myślą o dużej rodzinie powstała nowa chłodziarko-zamrażarka Electrolux French Door. Gwarantuje komfort przechowywania, oferuje szereg przydatnych funkcji oraz doskonale się prezentuje.

Komfortowe przechowywanie

Trzydrzwiowa chłodziarko-zamrażarka French Door gwarantuje wyjątkowo dużą pojemność – chłodziarka może pomieścić nawet 229 litrów, a zamrażarka – 97. Umożliwia to optymalną organizację wnętrza i dostosowanie rozmieszczenia produktów do rzeczywistych potrzeb domowników. Większe wymiary i podwójne drzwi chłodziarki zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych artykułów spożywczych, a oświetlenie LED wewnątrz zapewnia doskonałą widoczność. Dotykowy panel sterujący znajdujący się na drzwiach, pozwala szybko i precyzyjnie ustawić określoną temperaturę, dzięki czemu kontrola nad jej pracą jest niezwykle prosta.

PSEERF150P000021

Funkcjonalne rozwiązania

Chłodziarko-zamrażarka posiada szereg przydatnych rozwiązań. Została wyposażona w szklane półki, uniwersalną szufladę
na szczególnie wrażliwe produkty, takie jak wędliny czy ryby, z możliwością ustawienia temperatury w 3 zakresach (0°C, 3°C i 5°C) oraz dwie pojemne szuflady, w których bez problemu możemy przechowywać oddzielnie owoce i warzywa. Funkcje Action Cool i Action Freeze pozwalają w krótkim czasie uzyskać pożądaną temperaturę chłodzenia i zamrażania, co z kolei umożliwia zachowanie smaku potraw oraz cennych właściwości zawartych w nich witamin. W drzwiach urządzenia wbudowany został wygodny dozownik wody, dzięki czemu świeża i przefiltrowana woda jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Urządzenie posiada także kostkarkę Twist&Serve, która zapewnia stały dostęp do kostek lodu. Co więcej, możemy zapomnieć o konieczności rozmrażania chłodziarko-zamrażarki – zaawansowana technologia FrostFree zapewnia bezszronową pracę. Dla osób, które często wyjeżdżają, doskonale sprawdzi się funkcja Holiday. Pracę urządzenia można ustawić w taki sposób, aby podczas naszej długiej nieobecności produkty miały zapewnione optymalne chłodzenie, a urządzenie minimalnie zużywało energię.

Elegancki design

Drzwi chłodziarki wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zawsze wyglądają elegancko i idealnie wkomponują się w każde wnętrze. Dodatkowo specjalna powłoka Antifingerprint sprawia, że na drzwiach nie widać odcisków palców, co jest szczególnie przydatne w domu pełnym dzieci.

PSEERF15CP000001

EN6084JOX

Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka

Klasa energetyczna: A+

Pojemność netto zamrażarki: 97 l

Pojemność netto chłodziarki: 229 l

Poziom hałasu: 43 dB (A)

 • Automatyczne rozmrażanie chłodziarki
 • Funkcja Frost Free
 • Dozownik wody w drzwiach
 • Kostkarka lodu Twist&Serve
 • Funkcja Holiday
 • Alarm wizualny i dźwiękowy
 • Funkcja Action Cool – szybkie uzyskanie żądanej temperatury chłodzenia
 • Funkcja szybkiego zamrażania Action Freeze – zachowanie smaku oraz właściwości odżywczych produktów
 • Wyświetlacz LCD
 • Oświetlenie LED
 • Alarm wizualny i dźwiękowy sygnalizujący wzrost temperatury
 • Oddzielne sterowanie dla chłodziarki i zamrażarki
 • Wymiary (WxSzxG): 1776x912x765 mm
 • Kolor: srebrny + stal szlachetna
 • Cena: ok. 6999,00 zł

Więcej informacji:

Strona www: electrolux.pl

Facebook: facebook.com/electroluxpolska

Instagram: instagram.com/electrolux_pl

YouTube: youtube.com/user/electrolux

Twitter: twitter.com/Electrolux

Pinterest: pinterest.com/electrolux

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *