Ekspres Saeco PicoBaristo

Nowy kompaktowy ekspres Saeco PicoBaristo OTC HD8927/09 zapewnia możliwość przygotowania niespotykanie szerokiego wyboru napojów kawowych, zawsze ze świeżo zmielonych ziaren. Dzięki 11 łatwym przepisom na napoje kawowe – od espresso przez latte macchiato, ristretto, do miniaturowego cappuccino – ten stylowy, w pełni automatyczny ekspres do kawy umożliwia wyczarowanie napojów w stylu najlepszych baristów w wygodnym zaciszu własnej kuchni.

Stwórz swoją własną idealną filiżankę kawy

Poza pomysłami na łatwe przygotowanie szerokiej gamy kawowych napojów ekspres Saeco PicoBaristo OTC zapewnia możliwość dostosowania tworzonych napojów do gustu użytkownika i delektowania się prawdziwą włoską kawą o dowolnej porze dnia i w każdym nastroju.

Inteligentny interfejs użytkownika zawiera 12 przycisków i duży wyświetlacz, który dzięki połączeniu tekstu – dostępnego w wielu językach – i ikon zapewnia sprawną obsługę urządzenia. Ponadto funkcja podświetlania intuicyjnie prowadzi użytkownika przez możliwości wyboru różnych rodzajów kawowych specjałów, wskazując tylko te przyciski, które należy nacisnąć dla danego napoju. Umożliwia to łatwe ustawienie preferowanej mocy naparu (w pięciu możliwych wariantach), temperatury i pojemności napoju. Ekspres zapamiętuje wybraną pojemność filiżanki dzięki funkcji Memo tak, aby w przyszłości każdy przygotowywany przez użytkownika kawowy specjał był zawsze dostosowany do jego gustu, bez konieczności ponownego zmieniania ustawień urządzenia.

Poza tym każdy przygotowywany napój będzie ozdobiony warstwą mlecznej pianki, co jest możliwe dzięki wyjątkowej funkcji karafki na mleko wyposażonej w chronioną patentem technologię Latte Perfetto. Funkcja ta zapewnia dwukrotne spienianie mleka, a następnie precyzyjne układanie kremowej warstwy w szklance lub filiżance w odpowiedniej temperaturze. Natomiast funkcja Quick Clean gwarantuje dokładne czyszczenie karafki na mleko po każdym użyciu, za jednym naciśnięciem przycisku. Karafkę na mleko po użyciu można przechowywać w lodówce i myć w zmywarce.

Zaawansowana technologia stworzona, by umożliwiać tworzenie doskonałej kawy

Od 30 lat automatyczne ekspresy do kawy marki Saeco powstają dzięki precyzji inżynierów, wyczuciu estetycznemu designerów i fachowej wiedzy profesjonalnych baristów, co w efekcie daje możliwość przygotowywania we własnym domu kawy w prawdziwie włoskim stylu. Opracowane na podstawie cennych, wieloletnich doświadczeń, w 100% ceramiczne, chronione patentem młynki do kawy Saeco umożliwiają wydobycie pełni aromatu z ziaren kawy bez ryzyka ich przegrzania lub spalenia i niezależnie od wybranej przez użytkownika mieszanki. Dodatkowo młynek jest wyposażony
w możliwość ustawienia grubości mielenia w 10-stopniowej elastycznej skali, od drobnego mielenia na potrzeby aromatycznego espresso, po większą grubość mielonych ziaren do parzenia słabszej kawy. Zastosowanie w ekspresie podgrzewacza wody Quick Heat gwarantuje możliwość zaparzenia idealnego espresso i cappuccino w mgnieniu oka. Sekretem jest tu lekki bojler z aluminium i stali nierdzewnej, w którym woda osiąga wysoką temperaturę szybko i bezpiecznie.

Gwarancja 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia* 

Aby zapewnić użytkownikom możliwość przygotowywania możliwie jak najbardziej aromatycznej kawy na bazie świeżej wody, ekspres PicoBaristo One Touch Milk Carafe wyposażono w najnowszą innowację Saeco: chroniony patentem filtr AquaClean. Usprawnia on proces filtrowania wody dzięki dwóm rozwiązaniom: wykorzystaniu technologii wymiany jonowej i porowatego mikro filtra, który wychwytuje cząsteczki pyłu, co znacząco ogranicza osadzanie się kamienia, który mógłby negatywnie wpłynąć na działanie ekspresu. Dzięki tym wyjątkowym funkcjom filtr AquaClean (przy założeniu,  że jest regularnie wymieniany) zapewnia możliwość przygotowania 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia z urządzenia.*

Kompaktowa konstrukcja i stylowy design

Oszczędność miejsca stała się ważnym trendem zapewniającym maksymalizację komfortu domowego zacisza. Coraz częściej użytkownicy poszukują rozwiązań, które w inteligentny i kreatywny sposób spełnią funkcję sprzętu kuchennego.

Ekspres Saeco PicoBaristo One Touch Milk Carafe stworzono z uwzględnieniem tego trendu. Jego kompaktowa konstrukcja została opracowana z niezwykłą precyzją, a elegancki przedni panel ze stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest idealną propozycją dla osób preferujących styl życia, w którym można delektować się szeroką gamą kawowych specjałów przygotowanych ze świeżo zmielonych ziaren, a jednocześnie łączyć pełnię stylu, designu i wykorzystania przestrzeni.

Od wprowadzenia na rynek pierwszego, w pełni automatycznego ekspresu do kawy w 1985 r. Saeco z pasją łączy innowacyjną technologię i ekskluzywny styl, nieustannie poszukując nowych możliwości parzenia prawdziwej włoskiej kawy w warunkach domowych. Dla Włochów, ten autentyczny smak jest częścią ich tożsamości, a kawa elementem ich stylu życia. Oferując naszym klientom nowy ekspres PicoBaristo One Touch Milk Carafe, przedstawiamy im to, co najlepsze we Włoszech: wysokiej jakości kawę, za każdym parzeniem, według indywidualnych gustów!” mówi Iza Rogulska, Communication Manager Philips Personal Health

Rekomendowana cena detaliczna Saeco PicoBaristo OTC HD8927/09 wynosi 3809 pln

* Przy założeniu, że pojemność filiżanek wynosi 100 ml i przy ośmiu wymianach filtra, jak sugeruje urządzenie.

HD8927 d

Dane techniczne
W pełni automatyczny ekspres do kawy
Parzenie 11 rodzajów kawy Pojemnik na mleko, Stal szlachetna, 10-stopniowy, regulowany młynek
HD8927/09
Akcesoria
•Dołączone: Miarka, Pasek testowy do sprawdzania jakości wody, Szczoteczka do czyszczenia
Serwis
•2 lata gwarancji
Kraj pochodzenia
•Miejsce produkcji: Europa
Informacje ogólne
•Typ pojemnika: Podstawowy pojemnik
•Łatwość i komfort użytkowania: Regulowany dozownik
•Personalizacja poszczególnych napojów: Regulacja mocy kawy, Funkcja pamięci ilości zaparzonej kawy
•Łatwe czyszczenie i konserwacja: Filtr AquaClean, Wskaźnik nagromadzenia kamienia, Wyjmowany blok zaparzający
•Ustawienia młynka: 10
•Funkcje specjalne: Młynek ceramiczny, Funkcja gorącej wody, Zintegrowany pojemnik, Funkcja kawy mielonej, Wstępne zaparzanie
Zrównoważony rozwój
•Zużycie energii podczas parzenia: 1850 W
•Klasa energetyczna: A
Dane techniczne
•Ciśnienie pompki: 15 barów
•Czas parzenia 1 filiżanki: espresso < 60 sek.
•Pojemność pojemnika na ziarna: 250 g
•Pojemność pojemnika na mleko: 500 ml
•Pojemność pojemnika na odpadki: 15 porcji
•Pojemność zbiornika wody: 1,8 l
•Temperatura kawy: 72°C w filiżance stopnie
•Długość przewodu: 1,2 m
•Częstotliwość: 50 Hz
•Maks. wysokość filiżanki: 78–164 mm
•Napięcie: 230 V
•Bojlery wody: 1
Waga i wymiary
•Wymiary produktu (S x G x W): 215 x 330 x 429 mm
•Waga produktu: 7,2 kg
Wzornictwo
•Kolor: Stal szlachetna
Wykończenie
•Materiał bojlera: Stal szlachetna (nierdzewna)
•Materiał uchwytu filtra: Plastik
•Materiał elementu grzejnego: Aluminium
•Materiał korpusu: Przód ze stali szlachetnej
•Materiał zbiornika wody: Plastik

***

O spółce Saeco

Spółka Saeco jest wiodącym ekspertem w dziedzinie projektowania i produkcji ekspresów do kawy zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Firma powstała we Włoszech w 1981 r., a jej centrala i główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Gaggio Montano we Włoszech. W lipcu 2009 r. nastąpiło przejęcie spółki przez Royal Philips, w związku z czym Saeco jest odtąd marką Grupy Philips. Należąca do grupy Saeco spółka Gaggia oraz marka Gaggia również stały się własnością Royal Philips. 

O spółce Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 108 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *