Ekspres KRUPS EA9010

Nowy, zaawansowany technologicznie ekspres KRUPS EA9010 przyrządzi kawę o perfekcyjnym smaku i aromacie. Możesz wybrać jeden z 17 rodzajów kawy (czarnych oraz białych), które znajdują się w menu ekspresu. Każdą z nich zaparzysz przy wykorzystaniu tylko jednego przycisku. Ekskluzywny, automatyczny system regulacji grubości mielenia oraz ilości kawy zadba o idealne przygotowanie wybranego przez Ciebie rodzaju kawy, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałym napojem bez żadnego wysiłku i przy oszczędności czasu. Za sprawą innowacyjnego systemu grzewczego Thermoblock, już pierwsza(przyrządzona tuż po włączeniu ekspresu) kawa ma idealną temperaturę.
Perfekcyjna, pyszna pianka
Ekspres wyróżnia innowacyjny, dwustopniowy system spieniania mleka, który powstał pod wpływem inspiracji pracą profesjonalnych baristów. W pierwszym etapie system podgrzewa mleko do idealnej temperatury, natomiast w drugim – dzięki wysuwającej się do filiżanki dyszy – perfekcyjnie je spienia na puszystą piankę, idealną do cappuccino czy latte. Po spienieniu mleka dysza automatycznie się płucze, nie musisz więc pamiętać o jej czyszczeniu po każdym przygotowaniu białej kawy – Twój ekspres zrobi to za Ciebie.
Kawa dokładnie taka, jaką lubisz
Z nowym ekspresem KRUPS EA9010 możesz dopasować parametry kawy do własnych preferencji – ustawić moc kawy, jej wielkość oraz temperaturę wody, co pozwoli Ci uzyskać pożądany efekt. Natomiast dzięki funkcji „Ulubione” stworzysz własne menu, dzięki czemu błyskawicznie, za pomocą jednego przycisku, przygotujesz ulubione espresso, cappuccino, caffelatte czy ristretto.
Elegancki design i komfort użytkowania
Urządzenie zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT z dotykowym ekranem 4:3, na którym wyświetla się menu, co zapewnia łatwą i w pełni intuicyjną obsługę ekspresu oraz przekłada się na wysoki komfort jego użytkowania. Elektroniczne wskaźniki poinformują Cię o braku wody w pojemniku czy zapełnieniu pojemnika na fusy. Natomiast dzięki automatycznym programom czyszczenia i odkamieniania utrzymanie ekspresu w czystości nie przysporzy Ci żadnego kłopotu.
Ekspres KRUPS EA9010 będzie grał pierwsze skrzypce w Twojej kuchni nie tylko dzięki bogatym możliwościom, które daje, lecz także z powodu eleganckiego, nowoczesnego designu. To sprzęt dla prawdziwych koneserów kawy, którzy cenią doskonały smaki wyrafinowany design.
Sugerowana cena: ok. 5199 PLN

fot. KRUPS_ekspres EA9010 (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *