Ekskluzywny Program Saeco Premium Service

Saeco Premium Service to wyjątkowy i bezpłatny program dla klientów, którzy kupią jeden z modeli ekspresów do kawy Saeco: Incanto Executive, Gran Baristo, Gran Baristo Avanti, Xelsis Evo, Exprelia Evo. W ramach programu Klienci otrzymują prezent na start, pakiet usług, w tym wizytę specjalisty Saeco Premium Service i pomoc osobistego doradcy oraz możliwość przedłużonej gwarancji.

Ekspresy do kawy włoskiej marki Saeco łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność, jakość i eleganckie wzornictwo. Dla klientów, którzy kupią jeden z modeli ekspresów do kawy Saeco: Incanto Excecutive, Gran Baristo, Gran Baristo Avanti, Xelsis Evo, Exprelia Evo przygotowany został ekskluzywny program obsługi klientów VIP – Saeco Premium Service. W ramach bezpłatnego programu można zyskać prezent na start oraz szereg bezpłatnych usług, które jeszcze bardziej pozwolą cieszyć się doskonałą kawą.

Program w 100% użyteczny i ciekawy. Na pewno polecę go znajomym” /  Tak o programie SPS wypowiadają się osoby, które już do niego dołączyły./

Na miły początek posiadacze wymienionych modeli ekspresów otrzymują wyjątkowy prezent na start, czyli kawę Saeco oraz zestaw szklanek do kawy, aby każde doświadczenie z Saeco było wyjątkowe i niezapomniane. Ważną i zarazem wysoko ocenioną przez klientów częścią programu jest wizyta specjalisty Saeco Premium Service, która odbywa się w dogodnym terminie w domu klienta. Choć innowacyjna konstrukcja i technologia zastosowana w ekspresach Saeco maksymalnie upraszcza sposób przygotowania idealnej kawy, to zawsze warto dowiedzieć się bezpośrednio od eksperta jak dba o swój ekspres oraz poznać jego wszystkie możliwości. Na pomoc specjalisty można liczyć nie tylko podczas samej wizyty w domu. Dzięki dołączeniu do Saeco Premium Service zawsze, kiedy pojawią się pytania związane z użytkowaniem maszyny, można zwrócić się do osobistego doradcy. Saeco oferuje również dodatkowy rok gwarancji dla osób, które zdecydują się na zakup zestawu rocznych akcesoriów.

Saeco Premium Service to szeroka oferta usług, dzięki którym Twój ekspres będzie zawsze w doskonałej formie. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Przystąpienie do programu jest bardzo proste – wystarczy, że zarejestrujesz swój nowy ekspres na stronie philips.pl/sps, a konsultant skontaktuje się z Tobą, by umówić wizytę specjalisty Saeco Premium Service.

Rekomendowane ceny wybranych ekspresów objętych Programem Saeco Premium Service wynoszą:

Xelsis Evo HD8954/09 – 7699 pln

Incanto Executive HD9712/01 – 7609 pln

GranBaristo Avanti HD8977/01 – 7159 pln

GranBaristo HD8975/01 – 5819 pln

Exprelia Evo HD8859/01 – 5369 pln

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *