Edycje limitowane czekolad Goplana i wafelków Grześki

Marki Goplana i Grześki po raz kolejny zaskakują ciekawymi nowościami. Na sezon jesienno-zimowy przygotowały limitowane czekolady z nadzieniami pralin Solidarności oraz wafelki Grześki w posypce.

Jesienią i zimą, gdy dni są coraz krótsze, a pogoda w kratkę, przydatne są wszelkie pomysły, które dodadzą energii i poprawią nastrój. Ponure wieczory warto sobie osłodzić drobnymi przyjemnościami. Z pomocą przychodzą marki Goplana i Grześki, które przygotowały specjalne limitowane edycje produktów.

Standardową ofertę Goplany uzupełniają nowe czekolady z nadzieniami popularnych pralin Solidarności: Śliwka Nałęczowska i Pistachio. Pierwsza z nich to czekolada deserowa z kremem śliwkowym, druga to czekolada mleczna z kremem o smaku pistacjowym. Kuszące duety doskonałego nadzienia i aksamitnej czekolady tworzą wyjątkowo harmonijne kompozycje. To doskonałe propozycje na co dzień oraz spotkania w gronie najbliższych.

Limitowaną propozycję marki Grześki stanowi wafelek impulsowy z kremem o smaku czekoladowym, posypany orzeszkami arachidowymi w czekoladzie. Grześki z orzeszkami arachidowymi to przekąska, której nie sposób się oprzeć. Wafel w posypce zaspokoi mały apetyt, doda energii i zapewni chwilę beztroskiej przyjemności.
Czekolada Śliwka Nałęczowska

Gramatura: 90 g

Cena: 3,48 zł

Śliwka Nałęczowska 90g
Czekolada Pistachio

Gramatura: 90 g

Cena: 3,48 zł

Pistachio 90g

Grześki z orzeszkami arachidowymi

Gramatura: 35 g 

Cena: 1,09 zł

Grześki z orzeszkami arachidowymi 35g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *