Dziękujemy, że odkrywaliście z nami zalety emalii

Zakończyliśmy konkurs poświęcony naczyniom emaliowanym, a dokładniej temu co w nich cenicie najbardziej. Odpowiedzi na to pytanie były bardzo różne. Jedni pisali, że wywołują u nich miłe skojarzenia związane z dzieciństwem, inni, że lubią je przede wszystkim ze względu na niebanalny wygląd, jeszcze inni zwracali uwagę na ich trwałość albo bezpieczeństwo użytkowania np. w przypadku alergii na metale.

W konkursie, poza sympatią do naczyń emaliowanych liczyło się także szczęście, bo nagrody przyznawaliśmy losowo. I to uśmiechnęło się do pięciu pań. Są nimi:

  • Małgorzata Bykowska z Mogilan,
  • Bożena Kujawska z Włodawy,
  • Anna Maciejewska z Rogowa,
  • Agata Ozga z Bytomia,
  • Oksana Skocz z Puław.

Laureatki otrzymają od nas zestawy złożone z emaliowanego garnka (o średnicy 20 cm) oraz kubka (o średnicy 9 cm) z kolekcji Majolica marki Florina. Naczynia zachwycają kunsztownymi, a przy tym delikatnymi wzorami w niebieskim odcieniu. Ręcznie stworzony motyw zdobniczy jest jednocześnie elegancki i pełen ciepła. Nagrody ufundowała, oferującą bogaty wybór artykułów AGD, polska firma Florentyna.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim innym dziękujemy, że znaleźli chwilę czasu na to, by wziąć udział w naszej zabawie i już teraz zapraszamy na kolejne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *