Dwupak Salsa mix ożywi twoje menu

Nastała wiosna, a wraz z nią długo wyczekiwana, dodająca wigoru słoneczna aura. Ciepłe powietrze i przypływ energii możemy wykorzystać do kulinarnych eksperymentów. Świetną bazą dla nich będzie mieszanka sałat Salsa mix marki Eisberg.

Dostępny od niedawna w poręcznym, podwójnym opakowaniu (2 x 50 g) miks stanowi dobre rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, zdrowie oraz inspirujące podróże kulinarne. Dzięki nowości marki Eisberg sprawnie i szybko przygotujemy ucztę w wersji fit. W 50-gramowych woreczkach, idealnych do konsumpcji na raz znajdziemy gotową do użycia już umytą i porwaną na kawałki sałatę fryzyjską, cykorię sałatową radicchio oraz cykorię endywię. Liście tych roślin stanowią bogate źródło cennych minerałów, takich jak: mangan, żelazo, potas, cynk, a także witamin: B1, B2, K i C. Dodając do mieszanki Salsa mix pomidorki koktajlowe, pierś z kurczaka, lekki sos winegret oraz egzotyczne owoce w postaci np. pestek granatu otrzymamy przepyszną sałatkę, która odżywi wyczerpany zimą organizm, zagwarantuje witalność oraz wprowadzi do menu powiew świeżości.

Sugerowana cena dwupaku Salsa mix wynosi ok. 2,50 zł.

Producent: Eisberg

Grupa Eisberg to jeden z europejskich liderów w zakresie produkcji świeżych sałatek typu convenience, warzyw i owoców. Firma posiada sześć zakładów produkcyjnych: trzy w Szwajcarii (skąd się wywodzi) oraz po jednym w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Zakład zlokalizowany w Legnicy zaopatruje partnerów handlowych w kraju, ale także w Niemczech, Czechach i na Słowacji. Klientami Eisberg Polska są największe sieci handlowe oraz gastronomiczne.

Więcej informacji na: www.eisberg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *