Dressingi marki Eisberg w nowym wydaniu

Nie od dziś wiadomo, że Polacy uwielbiają wszelkiego rodzaju sosy. Dlatego też firma Eisberg postanowiła odświeżyć opakowania swoich dressingów.

Eisberg (jeden z liderów w Europie i numer jeden w Szwajcarii w zakresie produkcji świeżych sałatek typu convenience, warzyw oraz owoców) ma w ofercie także doceniane przez klientów dressingi. Ich opakowania zyskały właśnie bardziej kolorowy i apetyczny wygląd. Urozmaicona szata graficzna z przejrzystą propozycją podania sosów stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów. Sprawia też, że produkty wyróżniają się na sklepowych półkach. Dzięki zastosowaniu w opakowaniach transparentnej folii kupujący mogą naocznie ocenić walory dressingów jeszcze przed ich zakupem.

Cztery smaki do wyboru
Odmienna kolorystyka oraz wyraźne identyfikatory smaku pozwalają bez trudu rozróżnić poszczególne warianty sosów, których Eisberg proponuje konsumentom aż cztery. Dressing Caesar o wyczuwalnej serowej nucie przypadnie do gustu miłośnikom jednej z najbardziej znanych sałatek na świecie bądź wariacji na jej temat. Dressing Thousand Island o paprykowo-pomidorowym smaku będzie pasował do różnorodnych sałatek czy surówek, ale sprawdzi się też jako dodatek do kanapek. Dressing Yoghurt, idealnie komponując się z wiosenno-letnimi sałatkami, gotowanymi warzywami czy grillowanymi przekąskami zachwyci wielbicieli delikatnych propozycji. Ostatni wariant – French Garlic o czosnkowej nucie, to z kolei dobry wybór dla tych, którzy poszukują sosów bardziej intensywnych i aromatycznych w smaku.

Na mniejsze i większe potrzeby
Każdy z wymienionych sosów dostępny jest w butelce o pojemności 250 ml oraz w zawierającej piątą jej część saszetce. Zróżnicowane pojemności dają możliwość wybrania dogodnej opcji, w zależności od indywidualnych preferencji oraz okazji. Wygodna, 50 mililitrowa saszetka z powodzeniem zmieści się do torebki czy plecaka, sprawdzając się w pracy, na uczelni czy podczas rodzinnych wycieczek. Praktyczna, poręczna butelka z zakrętką umożliwia zaś wielokrotne i higieniczne użycie produktu, co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w czasie plenerowych biesiad. Sugerowane ceny: butelka – ok. 12,00 zł; saszetka – ok. 4,00 zł. Dressingi dostępne są w największych sieciach handlowych, m.in. Carrefour, Selgros i E.Leclerc.

Producent: Eisberg
Więcej informacji na stronie:www.eisberg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *