Dlaczego piekarnik z dzielonymi drzwiami to dobry patent?

Sobota, grupa przyjaciół przy stole, a na nim ryba pieczona w ziołach i domowy sernik. Brzmi świetnie, ale nikt z nas nie chce spędzać połowy dnia w kuchni. Jest rozwiązanie, które pomoże przygotować pyszne dania dla znajomych i rodziny, a jednocześnie zaoszczędzić czas.

Jednym z nich jest piekarnik Dual Cook Flex marki Samsung. Jego innowacyjna budowa sprawi, że odkryjemy w sobie pasję szefa kuchni, gotowanie stanie się przyjemnością i będzie zabierać mniej czasu. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim tym, że jako jedyne na rynku posiada dzielone drzwi, które umożliwiają otwarcie górnej części piekarnika, podczas gdy dolna pozostaje szczelnie zamkniętą. Dzięki temu sernik czy inne ciasto pieczone na dole nie opadnie, kiedy doglądamy np. rybę lub mięso, które lubi być podlewane. Nie obawiajcie się – separator wewnątrz urządzenia sprawia, że zapachy się nie przenikają, a dania mogą być przyrządzane w różnych trybach oraz temperaturach.

Sprytny asystent
Podejmowanie kulinarnych wyzwań ułatwi szereg inteligentnych funkcji, np. 50 programów Auto Cook, dostosowujących temperaturę i czas pieczenia do rodzaju potrawy, np. idealnie pizzy. To nie jedyna rzecz gwarantująca wygodę użytkowania piekarnika Dual Cook Flex. Urządzeniem można zdalnie zarządzać także z poziomu aplikacji Samsung SmartThings dostępnej na smartfony. Wystarczy przesłać wybrany przepis lub opis dania, a piekarnik dopasuje odpowiedni program. Dzięki temu można spełniać się w kuchni siedząc wygodnie na kanapie.

Kup i otrzymaj zwrot na konto
Jeśli piekarnik Dual Cook Flex was do siebie przekonał, a jesteście właśnie w trakcie remontu lub urządzania własnych czterech kątów, to możecie skorzystać z pierwszej w historii marki Samsung promocji, łączącej sprzęt AGD i RTV. Od 16 września przy zakupie piekarnika Dual Cook Flex, trzech innych urządzeń do zabudowy oraz telewizora QLED można otrzymać zwrot aż do 1500 zł. Promocja potrwa do 3 listopada lub do momentu wyczerpania puli pieniędzy przeznaczonej na zwroty.
Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie: www.kuchnia.samsung.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *