Dla Ciebie…wyjątkowa oferta okazjonalna firmy Wawel

Wawel z myślą o wszystkich, którzy pragną przekazać swoim najbliższym wyjątkowy, słodki upominek, stworzył kolekcję „Dla Ciebie”, w skład której wchodzą najpopularniejsze produkty Wawel w pięknych, okazjonalnych opakowaniach.
Wyjątkowe bombonierki w eleganckich pudełkach będą doskonałym prezentem dla ukochanych dziadków z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka. Z pewnością przypadną do gustu bliskiej osobie, jeśli wręczymy je w Walentynki. Będą też doskonałą alternatywą dla rajstop i goździka w Dzień Kobiet. Ulubione czekoladki są także wspaniałym upominkiem urodzinowym, imieninowym, a także doskonałym sposobem na wyrażenie uczuć każdego dnia, niezależnie od okazji.
„Nowa oferta okazjonalna powstała z myślą o wszystkich klientach, którzy poszukują wyjątkowego prezentu dla najbliższych. Mamy nadzieję, że nasz bombonierki będą towarzyszyć im nie tylko przy okazji ważnych uroczystości, ale także na co dzień” – mówi Dorota Piwowarska, Communication Manager.
W ofercie okazjonalnej dostępne są bombonierki z czekoladkami o smaku adwokat, orzechowym oraz krówkowym. W odświętnym opakowaniu dostępna jest również Pastylka Miętowa i zestaw MiniCzekolad.

Oferta_Okazjonalna_-_adwokat

Bombonierki z czekoladkami o smaku adwokat

Oferta_Okazjonalna_-_krwkowa

Bombonierki z czekoladkami o smaku krówkowym

Oferta_Okazjonalna_-_orzechowe

Bombonierki z czekoladkami o smaku orzechowym

Oferta_Okazjonalna_-_pastylka_mitowa

Pastylka Miętowa

Oferta_Okazjonalna_-_czekolady_mini

Zestaw MiniCzekolad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *