Dieta interwałowa w teorii i praktyce

Wydawnictwo Jedność wita nowy rok kolejnym tytułem z serii poradników dotyczących zdrowia. Jest on poświęcony diecie interwałowej, która może być stosowana przez osoby na każdym etapie życia – młode i w pełni sił, ale też starsze i zmagające się z chorobą.

Autorką poradnika „Dieta interwałowa” jest dr med. Petra Bracht – lekarz medycyny ogólnej i terapii naturalnych, specjalistka od terapii bólowej, spod której pióra wyszło już kilka bestsellerów. Do napisania tej książki skłoniły ją doświadczenia wyniesione z własnej praktyki lekarskie. Dr Petra Bracht niejednokrotnie obserwowała jak pacjenci odzyskują zdrowie dzięki stosowaniu diety interwałowej.

16 godzin pościcie, a 8 jecie, ile chcecie
Do tego, mówiąc w dużym skrócie dieta interwałowa się sprowadza. W poradniku znajdziecie szczegółowy opis tej metody, a także wyjaśnienie dlaczego działa i dlaczego jest tak lecznicza. Książka zawiera także 14 dniowy program stosowania diety interwałowej wraz 42 przepisami na smaczne potrawy z owoców, warzyw i różnych dodatków. Przepisy opracowała Mira Flatt, która intensywnie współpracuje z dr Bracht. Od wielu lat stosuje dietę wegańską, a od trzech – wyłącznie interwałową. Poradnik zawiera też 12 ćwiczeń wraz ze szczegółową instrukcją, których wykonywanie zapewnia turbodoładowanie w trakcie realizacji owego programu. Zostały one przygotowane według metody terapii bólu, opracowanej przez dr Bracht i jej męża. Robert Liebscher–Bracht – pasjonat sztuk walki, wykorzystał przy tym własne doświadczenia związane z ruchem. Umieszczone przez niego w Internecie filmy, na których demonstruje ćwiczenia, którego każdy może wykonać, żeby sobie pomóc, obejrzało ponad 39 mln osób.

Nowość, której pełny tytuł brzmi: „Dieta interwałowa. Jak żyć długo i pozostać szczupłym i zdrowym” powstała we współpracy z największym niemieckim wydawnictwem poradnikowym Gräfe und Unzer z Monachium, co gwarantuje publikacji najwyższą jakość. Książkę można zamówić w sklepie internetowym Wydawnictwa Jedność. Jej regularna cena wynosi 33,00 zł.

Więcej informacji na stronie: www.jednosc.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *