Dieta dla całej rodziny

Chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie masz czasu na wizytę u dietetyka ani bieganie po marketach i wczytywanie się w skład produktów na sklepowych półkach? W takim razie idealnym miejscem dla Ciebie jest dobrzejemy.pl – dzięki temu serwisowi błyskawicznie otrzymasz zdrowe i niebanalne menu dla siebie i całej rodziny. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wypełnić formularz ze swoimi preferencjami, a oprócz ciekawego menu otrzymasz gotową listę produktów, która pozwoli Ci na sprawne zrobienie zakupów.

Naszą największą zaletą jest kompleksowość oferty – my wiemy, że dieta bezglutenowa to poważna sprawa, a nie chwilowa moda. Jesteśmy w stanie przygotować dietę, niezależnie od tego czy masz podwyższone ciśnienie, nadmiar cholesterolu, cukrzycę, czy też potrzebujesz diety bezmlecznej lub wegetariańskiej. Ciekawe menu opracujemy nie tylko dla Ciebie, ale też dla całej Twojej rodziny – oczywiście, wszystko skrojone pod indywidualne potrzeby Twoich domowników.

Dobrzejemy.pl wyróżnia się na tle innych serwisów, pokazując, że zdrowa dieta nie musi być nudna, monotonna i bez smaku.  Współpracujący z nami dietetycy mają wieloletnie doświadczenie, a proponowane przez nich posiłki są oryginalne, pyszne, a przy tym proste, więc nie musisz być kuchennym wirtuozem aby je przygotować. Ponadto nasze posiłki dają całej rodzinie więcej energii i lepsze samopoczucie. Oprócz skomponowania menu nasz serwis pomoże Ci również w zdobyciu wiedzy na temat zdrowego trybu życia – materiały z tym związane pojawiają się u nas regularnie.

Izabela Idzikowska, Marketing &PR Manager.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *