Czysta podłoga szybko i bez wysiłku

Firma Leifheit od 60 lat tworzy rozwiązania i produkty, które ułatwiają ludziom w wielu krajach wykonywanie codziennych obowiązków. Dwa urządzenia, jakie właśnie pojawiły się w jej ofercie – odkurzacz bezprzewodowy i mop parowy, łączą bogate doświadczenie z najnowocześniejszą technologią.

Tegoroczne nowości firmy Leifheit powalają zminimalizować nakład pracy potrzebny żeby doprowadzić podłogi do perfekcyjnej czystości. Znacznie skracają też poświęcany na tę czynność czas. Zaoszczędzone dzięki korzystaniu z tych urządzeń cenne minuty można przeznaczyć na inne, znaczne przyjemniejsze aktywności.

Dwa odkurzacze w jednym
Zakurzony dywan, piasek na podłodze, sierść pupila na kanapie czy okruchy na siedzeniach w samochodzie… We wszystkich tych sytuacjach sprawdzi się odkurzacz bezprzewodowy Regulus Power Vac 2w1. Wyposażony jest on w akumulator litowo-jonowy o mocy 20 V, który gwarantuje mu dużą siłę ssania i po naładowaniu (w dołączonej stacji) jest w stanie działać bez przerwy przez 40 minut. Odkurzacz jest bardzo wszechstronny. Można nim wyczyścić podłogi (także te wrażliwe, pokryte parkietem, panelami czy winylem, ponieważ kółka z materiału chronią je przed uszkodzeniem) oraz dywany o krótkim włosiu. Gęste rzędy twardych i miękkich szczotek precyzyjnie usuwają zarówno większe, jak i mniejsze zabrudzenia. Jakby tego było mało urządzenie wyposażone zostało w sześć przednich diod LED, wykrywających kurz. Jeśli zajdzie taka potrzeba można je szybko przemienić w wygodny odkurzacz ręczny, idealny do prac na zewnątrz (np. do sprzątania auta), ale też czyszczenia szczelin, sufitów, mebli, poduszek czy koców (ma przeznaczone specjalnie do tego celu nakładki). Niewątpliwym atutem urządzenia jest jego niewielka waga, łatwe prowadzenie i brak kabla, który w przypadku tradycyjnych odkurzaczy trzeba ciągle przepinać. Nie ma w nim też worków, które trzeba dokupować, co zwalnia nas z jednego dodatkowego obowiązku, a także obniża koszty eksploatacji tego sprzętu.

Zero bakterii, zero chemii
Mopy to specjalność firmy Leifheit, nowy parowy Clean Tenso na pewno się wśród nich wyróżnia. Urządzenie to przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy chcieliby, żeby ich otoczenie było higienicznie czyste, a do tego są nastawieni na rozwiązania eko. Wydobywająca się z sześciu dysz mopa Clean Tenso, równomiernie rozprowadzana gorąca para wodna usuwa zdecydowaną większość bakterii i zarazków (w trakcie testów na bakteriach Escherichia coli i Candida albicans mop usunął ich aż 99,99%). Co ważne, nie potrzebne są do tego żadne detergenty ani środki chemiczne. Wystarczy wyjąć wyposażony w wymienny filtr zbiornik na wodę (co jest bardzo łatwe), napełnić go i poczekać niecałe pół minuty. Po niespełna 30 sekundach urządzenie się nagrzewa i jest gotowe do pracy. Opcja regulacji ilości wypuszczanej pary pozwala bezpiecznie używać mopa na podłogach różnego typu, od drewnianych, przez wykonane z panele, laminatów, po kamienne czy też te z płytek ceramicznych. Dzięki specjalnej, wykonanej z mikrofibry nakładce na głowicę (w zestawie są dwie takie nakładki), można nim czyścić również dywany. Mop (podobnie jak odkurzacz) ma składany drążek więc łatwo znaleźć na niego miejsce w domu oraz bardzo długi kabel (6,5 m).

Sugerowane ceny detaliczne: odkurzacz bezprzewodowy – ok. 950 zł; mop parowy – ok. 500 zł.

Więcej informacji na: www.leifheitsklep.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *