Czysta kuchnia? Naturalnie!

Sterty brudnych naczyń, tłuszcz w mikrofalówce czy piekarniku, plamy i okruchy na blacie… To codzienność w każdej kuchni. Jednak jej sprzątanie wcale nie musi oznaczać godzin spędzonych na żmudnym szorowaniu.

Wystarczy, że ma się w zasięgu odpowiednie produkty, które zadbają nie tylko o czystość, ale i o zdrowie. Skutecznymi, a jednocześnie naturalnymi pomocnikami w dbaniu o porządek w tej części domu są płyn do mycia naczyń oraz płyn do mycia kuchni Only Eco.

Bezpieczne dla ludzi i środowiska
Bazę tych produktów stanowi unikalna na skalę światową biorafinowana surfaktyna z rzepaku. Jest to substancja powierzchniowo czynna, która usuwa zabrudzenia i działa antybakteryjnie, a co najważniejsza jest bezpieczna dla ludzi (w tym także dla alergików) oraz dla środowiska powstaje z odnawialnego surowca, jej produkcja jest w pełni ekologiczna, a pozostałości służą jako pasza dla zwierząt, a po tygodniu ulega biodegradacji już w blisko 70%). Dział zabrudzeniem oraz bogaty w D-limonen, skutecznie usuwający tłuszcz olejek ze słodkiej pomarańczy, posiadający również właściwości antyseptyczne. Środki posiadają specjalne certyfikaty, które potwierdzają ich ekologiczność oraz wegańskość (w więc brak w składzie niepożądanych związków chemicznych oznaczanych skrótami SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych).

Ważne czym oraz jak
Płyn do mycia kuchni Only Eco, w którym 99,37% to składniki pochodzenia naturalnego z powodzeniem wyczyści blaty, płytę kuchenną, piekarnik, płytki ceramiczne, elementy ze stali nierdzewnej i chromowanej. Cena półlitrowego opakowania to ok. 20 zł. Płyn do mycia naczyń, w którym natura stanowi aż 99,75% ma skoncentrowaną formułę. Dzięki temu wystarczy dodać go tylko kilka kropli do wody w zlewie. Płyn dostępny jest w dwóch wariantach: klasycznym i hipoalegicznym oraz dwóch  pojemnościach: 500 i 1000 ml.  Mniejsze butelki kosztują ok. 14, a większe ok. 22 zł.

Zmaganie się z kuchenny brudem ułatwi też kilku prostych wskazówek. Oto one:

  • zachowaj odpowiednią kolejność sprzątania: najpierw umyj szafki na górze, potem ich wnętrze, a następnie blaty, płytki oraz kuchenkę;
  • wąskie szczeliny pomiędzy szafkami wyczyść za pomocą noża owiniętego wilgotną szmatką;
  • jeśli naczynia myjesz w zlewie, do pomocy wykorzystaj pojemnik, który posłuży jako kosz na resztki

Płyny do mycia naczyń oraz płyny do mycia kuchni Only Eco, a także inne ekologiczne środki czystości  tej marki dostępne są w specjalistycznych sklepach z produktami naturalnymi, drogeriach oraz sklepie internetowym www.onlybioonlyeco.com

Producent: Naturalla Laboratorium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *