Czas na jesienne porządki – ruszyła „Akcja Błysk” w Lidlu

Wrzesień to często czas na powakacyjne porządki w kuchni, w szafie oraz w całym domu. Sprzątanie może być przyjemne, gdy z pomocą przychodzą produkty pozwalające szybko i bez wysiłku uporać się z bałaganem. Jeśli szukasz chemii domowej najwyższej jakości, postaw na środki czyszczące marki W5 i AquaPur, które są dostępne od 7 września we wszystkich sklepach Lidl w ramach „Akcji Błysk”. Te skuteczne w zwalczaniu zabrudzeń produkty pozwolą Ci posprzątać dom łatwo, przyjemnie, bez smug i szorowania.

Poniżej prezentujemy wybrane produkty z „Akcji Błysk” oraz kilka porad jak można usprawnić i uprzyjemnić sobie sprzątanie.

Nie musisz być perfekcyjną panią domu i poświęcać zbyt wiele czasu na sprzątanie, aby Twój dom lśnił czystością. Wystarczy, że właściwie rozplanujesz porządki – wykonywanie czynności w niewłaściwej kolejności sprawia, że obowiązki domowe mogą trwać zbyt długo. Ponadto zaopatrz się w produkty, które z pewnością ułatwią Ci sprzątanie. Nie zapomnij także o akcesoriach – gąbkach, ścierkach i ręcznikach papierowych. Czas więc zakasać rękawy i wziąć się do roboty!

b

Krok po kroku

Wielkie sprzątanie zacznij od podstaw. Najpierw włóż naczynia do zmywarki. Do tego mogą się przydać niezawodne tabletki W5 (12,99 zł/1 opak.) z nabłyszczaczem, solą ochronną i bez fosforanów, dzięki którym Twoje talerze i szklanki będą lśniły. Tabletki do zmywarki dostępne są w stałej ofercie Lidla, ale w ramach „Akcji Błysk” kupisz je w bardzo atrakcyjnej cenie.

Style: "Scratch01"

Następnie nastaw pranie – rzeczy, które schną najdłużej, jak pościel i ręczniki, zostaw na koniec. Użyj płynu do płukania tkanin Vernel (9,99 zł/1 but.) – oryginalnego produktu prosto z Niemiec, który sprawi, że tkaniny na długo pozostaną pachnące i przyjemne w dotyku. Płyn jest dostępny w dwóch wariantach zapachowych – kwiatowej łąki i dzikiej róży.

Vernel Wild-Rose 2 Liter

Nie zapomnij o starciu kurzu, który może okazać się naprawdę uporczywy. Poza meblami przetrzyj także książki, ramki ze zdjęciami, wazony, szkło i inne rzeczy, które stoją na Twoich półkach.

Trudne plamy? Mamy na nie sposób!

Czas na zabranie się za czynności, które zdarza nam się odkładać przy każdym sprzątaniu. Poplamiona kanapa lub dywan mogą się wydawać problemem nie do rozwiązania. Nic bardziej mylnego! Pianka do czyszczenia dywanów i obić W5 (4,99 zł/1 opak.) skutecznie zlikwiduje zabrudzenia z wszelkich wykładzin i tapicerek – zarówno tych ze sztucznych, jak i naturalnych włókien. Pianka dodatkowo odżywia kolory, a dzięki specjalnej formule odświeżającej likwiduje nieprzyjemne zapachy.

fot. Lidl W5 pianka do czyszczenia dywanów i obić

Gdy uporasz się z czyszczeniem dywanów i obić, wypowiedz wojnę smugom na oknach. W skutecznej walce pomoże Ci aktywna pianka do czyszczenia okien i szkła W5 (4,99 zł/1 opak.), z którą wyczyścisz wszystkie szyby w błyskawicznym tempie.

fot. Lidl W5 pianka do czyszczenia okien i szyb

Lśniąca kuchnia i łazienka

W czystej, uporządkowanej kuchni lepiej i sprawniej się gotuje, a przyrządzone jedzenie bardziej smakuje. Gdy już wymyjesz kuchenne szafki, zabierz się za czyszczenie kuchenki. Aby nie uszkodzić jej delikatnej powierzchni, użyj specjalnego płynu do czyszczenia płyt grzewczych W5 (4,99 zł/1 opak).

Nie zapomnij też o wyczyszczeniu piekarnika – pomoże Ci w tym aktywna pianka W5 (5,99 zł/1 opak.), która samoczynnie czyści zaschnięte zabrudzenia na rusztach i blachach oraz dociera nawet w trudno dostępne miejsca.

Po wysprzątaniu kuchni przejdź do łazienki. Dzięki skutecznej piance do czyszczenia łazienek W5 (4,99 zł/1 opak.) bez problemu zlikwidujesz osad z armatury. Pamiętaj o użyciu jej nie tylko do brodzika, wanny, toalety i umywalki, lecz także do baterii, które odzyskają swój pierwotny blask.

fot. Lidl W5 pianka do czyszczenia łazienki

Na końcu odkurz i umyj podłogi. Nie zapomnij o zasłużonym relaksie po sprzątaniu – w czystym i pachnącym domu z pewnością przyjemnie spędzisz czas.      

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 500.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *