Czas na herbatę… i świętowanie

Należąca do firmy Progressive marka Czas na Herbatę obchodzi w tym roku dwudzieste urodziny. Do celebrowania tego okrągłego jubileuszu zaproszeni są wszyscy klienci sieci. Jakie atrakcje na nich czekają?

logo_20lat_na_zielonym_tlePierwszy sklep pod szyldem Czas na herbatę otwarty został 20 lat temu we Wrocławiu. Dziś sieć liczy 118 placówek, zlokalizowanych na terenie całego kraju. To właśnie w sklepach obchody jubileuszu będą najbardziej huczne i widoczne. Osoby, które zawitają do nich w dniach 15-24 września mogą liczyć na cały szereg atrakcji. Ich oczy ucieszą przygotowane specjalnie na tę okoliczność dekoracje, a podniebienia – słodkości i degustacje. Posiadacze kart stałego klienta otrzymają dodatkowe 20 proc. rabatu na herbaty i 10 proc. na pozostały asortyment (w ofercie sklepów tej sieci znajdują się bowiem nie tylko wysokiej jakości herbaty w wielu odsłonach, ale też akcesoria do ich parzenia, podawania i przechowywania, kawy ze wszystkich zakątków świata oraz zioła). Z rabatów od razu będą również mogli skorzystać ci, którzy sobie takowe karty wyrobią. kartonik_20lat_dziekujemyW dowód wdzięczności za zaufanie klientów do marki każdy, kto w wymienionym okresie dokona zakupu w sklepie, dostanie w prezencie jedną z czterech herbacianych kompozycji (Lady Grey, Hiszpańska mandarynka, Miłosny Uśmiech lub Madam Butterfly), zapakowaną w jubileuszowy kartonik ze swoim imieniem. Co więcej, wewnątrz kartonika znajdować się będzie ulotka z 20-procentowym rabatem na herbaty (do wykorzystania do końca października), a także regulaminem urodzinowego konkursu. Dla zwycięzców zabawy przewidziane są atrakcyjne nagrody: za pierwsze miejsce – voucher o wartości 500 zł na zakupy w salonach marki Czas na herbatę, a także trzy nagrody pocieszenia – zestawy prezentowe o wartości 100 zł każdy.

Po więcej szczegółów na temat obchodów 20-lecia marki Czas na herbatę zapraszamy na stronę www.czasnaherbate.net oraz profil na FB /www.facebook.com/czasnaherbate/

posnania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *