Coupole – inspirowane naturą od Villeroy & Boch

Rodzinny obiad połączony z błogim, wielogodzinnym ucztowaniem…Takie chwile najprzyjemniej spędza się wśród inspirowanych naturą
przedmiotów i pozbawionych blichtru dekoracji! W rustykalnej aranżacji stołu wszystko musi się uzupełniać! Do zastawy o charakterze „country” należy dobrać sztućce, które harmonijnie ją dopełnią. Inspirowane przyrodą formy sztućców Coupole o łagodnych konturach są idealne do długich posiłków. Ich kształt świetnie skomponuje się z rustykalnymi zastawami, zarówno białymi, jak i kolorowymi – takimi jak np. Artesano Provençal, na której zakwitają kwiaty z pól i łąk sielskiej Prowansji. Linia Coupole wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10, o zawartości 18% chromu i 10% niklu i obejmuje szeroką gamę sztućców zarówno obiadowych, jak i deserowych, a także zestawy: 24-elementowy lub 30-elementowy.

VaB_Coupole_2VaB_Coupole

***

Villeroy & Boch jest jedną z wiodących marek premium na świecie w segmencie wyposażenia wnętrz. Rodzinna firma, która została założona w 1748 roku z siedzibą główną w miejscowości Mettlach w południowych Niemczech, stawia na innowacyjność, tradycję i wyjątkowy styl. Asortyment produktów podzielony jest na dwa działy: Łazienka i Wellness oraz Zastawa Stołowa. Firma jest dziś obecna na rynkach w 125 krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *