Costa Coffee na Bemowie cieszy podniebienia i oczy

Wyśmienita kawa nie tylko na tradycyjnym mleku, przyjazna atmosfera i unikalny wystrój – wszystko to oferuje klientom otwarta niedawno kawiarnia Costa Coffee przy skrzyżowaniu ulic Radiowej i Powstańców Śląskich. Wybór tej lokalizacji nie był przypadkowy. Chcąc być jak najbliżej klientów i towarzyszyć im niezależnie od pory dnia sieć sukcesywnie otwiera kolejne lokale na terenie dzielnic mieszkaniowych. Na warszawskim Bemowie ma już ich dwa.

Designerskie wnętrze
Po wejściu do kawiarni uwagę przykuwa wielkoformatowa ilustracja autorstwa Agaty Wierzbickiej. Utrzymana jest ona w ciemnej kolorystce, a jej motyw przewodni stanowi kolorowa roślinność. Ilustracja dobrze komponuje się z wystrojem wnętrza, w którym dominuje delikatna szarość oraz jasne drewno. Nowoczesny styl miejsca dopełniają neon ledowy „Kawa na Fali”, nawiązujący do nazwy ulicy Radiowej oraz grafiki kredowe, zaprojektowane przez absolwentki warszawskiej ASP – Igę Ścibek i Katarzynę Urbanek.

Twoja przestrzeń
Nowo otwarta kawiarnia zajmuje 160 mkw. powierzchni w parterowym budynku. Można do niej łatwo dotrzeć zarówno autobusem, tramwajem jak i samochodem (przy budynku znajduje się duży bezpłatny parking). Mieszkańcy Bemowa z pewnością docenią wydzielone w lokalu strefy, m.in. do pracy czy spotkań w szerszym i węższym gronie, a także zaaranżowany we wnętrzu kącik zabaw dla dzieci. Wiosną przed kawiarnią uruchomione zostaną dwa ogródki, dające gościom możliwość delektowania się kawą i innymi propozycjami z menu Costa Coffee na świeżym powietrzu.

Roślinna rewolucja
Jeśli chodzi o nowinki czekające na klientów tej jak również wszystkich innych kawiarni Costa Coffee, to od początku tego roku w ofercie sieci są kawy przyrządzane na bazie napoju kokosowo-sojowego (płatnego dodatkowo 2 zł). Za jego sprawą klasyczna latte, flat white czy cappuccino nabiera nowego smaku – staje się lekka, subtelnie egzotyczna ale nie nazbyt słodka. Napój kokosowo-sojowy jest też doskonałą alternatywą dla tradycyjnego mleka w przypadku wegan lub osób z nietolerancją laktozy. Tradycyjnie w Costa Coffee można też liczyć na ciekawe i smakowite propozycje sezonowe. Ostatnimi są kawy Coconut Latte, Choconut Macchiato oraz Złoty Karmel.

Więcej informacji na www.costacoffee.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *