Coffee Fest z Agnieszką Rojewską ROJES – Mistrzynią Polski Baristów w Blue City

Marzec w Centrum Handlowym Blue City upływa pod znakiem oryginalnych smaków i aromatów. Kilka dni temu zakończył się Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych, a już w piątek rozpocznie się kolejna odsłona Coffee Fest, podczas której wszyscy fani gorących napojów będą mieli szansę poznać ich najciekawsze gatunki.

Już po raz drugi na poziomie -1 przy fontannie pojawią się stoiska pełne różnych rodzajów kawy, herbaty i czekolady z całego świata. Nie zabraknie również akcesoriów i sprzętów potrzebnych do ich przygotowywania, a także pysznych dodatków oraz wina.

Dodatkową atrakcją będą liczne pokazy i warsztaty, a wśród nich spotkanie z Agnieszką Rojewską ROJES – Mistrzynią Polski Baristów 2015 i 2016 oraz Mistrzynią Polski Latte Art 2016. Podczas inspirującego szkolenia Agnieszka zaprezentuje wszystkim zainteresowanym techniki dekorowania powierzchni kawy i przekona ich, że wykonanie za pomocą spienionego mleka rysunku kwiatu lub serca jest naprawdę bardzo proste!

Wszystko to sprawi, że każdy, kto odwiedzi Blue City w dniach 24-26 marca będzie mógł poznać bardzo szeroki wachlarz smaków i w domowym zaciszu przygotować kawę o wyjątkowym charakterze.

Zapraszamy na www.bluecity.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *