Co dwie warstwy to nie jedna

Marka z największymi udziałami w kategorii serków homogenizowanych znowu zaskakuje. Do walki z Małym Głodem wkracza Danio dwie warstwy.

Nowość firmy Danone łączy śmietankowy serek o kremowej konsystencji oraz znajdującą się pod nim warstwę truskawek, jagód lub sosu karmelowego. W tym trio coś dla siebie znajdą zarówno fani smaków słodkich jak i owocowych. Dwuwarstwowe Danio to smaczna, a zarazem pożywna przekąska, która wprawia w pozytywny nastrój i doskonale sprawdza się, gdy odczuwamy niewielki głód. Produkt oferowany jest w wyróżniających się na sklepowych półkach okrągłych opakowaniach z apetyczną grafiką. Sugerowana cena: 1,99 zł za 120 g.

Nowość wzbogaca ofertę serków homogenizowanych Danio dostępnych w różnych wariantach smakowych (m.in. waniliowym, kilku owocowych, czekoladowo-orzechowym czy z dodatkiem kawałków czekolady) oraz formach (klasycznej, umieszczonej w kubeczku i przeznaczonej do jedzenia łyżeczką a także na wynos, zamkniętej w wygodnej saszetce z zakrętką, której zwartość się wysysa). Portfolio marki obejmuje także napoje jogurtowe Danio Shake.

Producent: Danone Polska

Więcej informacji na stronie www.danone.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *