Chrup naturę w rytmie bolero

Rodzina warzyw sałatowych jest bardzo liczna i ma wiele do zaoferowania. Najczęściej sięgamy po te dobrze nam znane: sałatę lodową, rzymską, rukolę czy roszponkę. Warto jednak poznać także ich inne zielone kuzynki, w tym cykorię endywię i sałatę fryzyjską.

Można to zrobić sięgając po zaskakującą w smaku mieszankę Bolero marki Eisberg. Wszystko za sprawą lekko gorzkawych nut cykorii, idealnie komponujących się z delikatną pikanterią kędzierzawej sałaty fryzyjskiej. W skład mieszanki wchodzi również burak, którego słodycz doskonale dopełnia całość. Bolero mix to nie tylko walory smakowe. Zieleń listków sałat przełamana bordowymi paseczkami buraka doda urody każdemu posiłkowi i zapewni miłe wrażenie wzrokowe, a jak wiadomo jemy również oczami. Ta kompozycja marki Eisberg idealnie sprawdzi się chociażby w lekkich, apetycznych przystawkach. Żeby je stworzyć potrzeba niewiele, wystarczy już umyty i gotowy do użycia Bolero mix, garść orzechów włoskich oraz kilka kawałków sera pleśniowego.

Zdrowe trio
Poza ciekawym smakiem i kolorystyką mieszanka może pochwalić się długą listę cennych składników odżywczych. Występująca zarówno w cykorii endywii, jak i w sałacie fryzyjskiej inulina zaostrza apetyt, jest również dobrym probiotykiem. Z kolei burak kryje w sobie bogactwo żelaza, wapnia, magnezu, sodu i potasu. Zawarta w nim witamina C zapobiega infekcjom, zaś witamina B wspomaga pamięć.
Bolero mix dostępny jest w sklepach sieci: Biedronka, Selgros, E. Leclerc oraz Społem Wrocław. Opakowanie zawierające 180 g mieszanki kosztuje ok. 4,00 zł.

Producent: Eisberg
Więcej informacji na stronie: www.eisberg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *