Cały kulinarny świat tuż obok, na Pradze

W najbliższy weekend w dawnej wytworni wódek Koneser na warszawskiej Pradze zrobi się wyjątkowo smacznie i aromatycznie. Mieszkańcy stolicy (i nie tylko) będą mogli po raz drugi zasiąść przy najdłuższym stole w mieście, próbując dań z Europy, Ameryki i Azji.

Na Wielkiej Uczcie Warszawskiej swoje przysmaki zaprezentuje 70 gastronomów. Będą wśród nich ci specjalizujący się w przyrządzaniu mięsa, zajmujący się kuchnią wegetariańską i wegańską, jak również mistrzowie w tworzeniu słodkości. A że nie samym jedzeniem człowiek żyje, stąd wśród wystawców nie zabraknie producentów alkoholi. Organizatorzy imprezy zapowiadają również wiele dodatkowych atrakcji (także dla dzieci). W programie m.in.: targ spożywczy, warsztaty kulinarne z najpyszniejszych kuchni świata, wykłady genialnych specjalistów, pokazy live-cooking w wykonaniu znanych kucharzy, pieczenie największej pizzy w Warszawie oraz wiele konkursów z nagrodami.

Kiedy i gdzie?
Wielka Uczta Warszawska odbywać się będzie w dniach 16 i 17 lutego w godzinach od 12.00 do 20.00 w odnowionych wnętrzach Konesera na Placu Konesera 2. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Szczegóły na stronie

Cześć!

oraz fb.com/WielkaUczta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *