Budynie jaglane z Serca Natury Delecta

Konsumenci coraz częściej stawiają na zdrową żywność i produkty z tzw. „czystą etykietą”. Z myślą o takich osobach marka Delecta stworzyła linię z Serca Natury, w której skład wchodzą m.in. Budynie jaglane – nowość dostępna w trzech popularnych smakach: czekoladowym, waniliowym i malinowym.

Z Serca Natury to linia stworzona w myśl zasady „Jesteś tym, co jesz”. Produkty wzbogacone naturalnymi dodatkami nie zawierają w swoim składzie dodatku cukru, syropów ani sztucznych barwników. Wśród nowości z tzw. „czystą etykietą” znajdują się m.in. Budynie jaglane Delecta dostępne w trzech smakach: czekoladowym z belgijską czekoladą, waniliowym z dodatkiem naturalnej wanilii oraz malinowym z proszkiem malinowym.

Podstawą deseru jest prażona mąka jaglana (50%), która znana jest z wysokiej zawartości witaminy E, witamin z grupy B, soli mineralnych i białka. Brak dodatku cukru, wysokiej jakości kakao, niemodyfikowana skrobia ziemniaczana sprawiają, że budynie są wyśmienitym, zdrowym i lekkostrawnym deserem.

Budynie jaglane Delecta są proste w przygotowaniu – tak, jak ich tradycyjne odpowiedniki. Jedno opakowanie stanowi optymalną porcję na 500 ml mleka. Produkt sprawdzi się jako samodzielny tradycyjny deser, dodatek do ciast czy kremów.

Nowości od marki Delecta są dostępne w sprzedaży od 22 sierpnia br. w sugerowanej cenie  ok. 1,29 zł.

DELECTA_Budyn Jaglany_wanilia

DELECTA_Budyn Jaglany_malina

DELECTA_Budyn Jaglany_czekolada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *