Bracia Sadownicy zapraszają na jabłkobranie

O walorach tych owoców nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać – po jabłka sięgamy z przyjemnością, ciesząc się ich świeżością i soczystym smakiem. Ważne jednak, by wybierać je świadomie – kupując te, które nie są woskowane, pochodzą z pewnego źródła i mają zawsze tę samą wysoką jakość.

Taką gwarancje dają nam jabłka od Braci Sadowników, którzy uprawiają je, z troską i wiedzą przekazywaną w ich rodzinie z pokolenia na pokolenie. W należących do nim sadzie w Śmiełowicach owoce dojrzewają zgodnie z kalendarzem wyznaczanym przez naturę, a gdy nadejdzie odpowiedni moment zrywa się je ręcznie i umieszcza w specjalnych opakowaniach.

Słodka Gala lub orzeźwiający Idared
Bracia Sadownicy proponują konsumentom dwie odmiany jabłek z tegorocznych zbiorów. Owoce pierwszej – Gali – zerwane późnym latem są słodkie, soczyste i kruche. Druga odmiana, czyli Idared cechująca się słodko-kwaśnym smakiem dopiero co, bo w październiku opuścił sad w Śmiełowicach. Jabłka Braci Sadowników pakowane są w poręczne, tekturowe tacki, które w przeciwieństwie do opakowań foliowych pozwalają owocom swobodnie „oddychać”, dzięki czemu długo zachowują one świeżość. Tacki zabezpieczone są delikatną siatką, poprzez którą łatwo sprawdzić aromat i twardość jabłek. Doglądane pieczołowicie dary natury z sadu w Śmiełowicach dostępne są w dwóch formatach opakowań. Zestaw zawierający dwa jabłka (do kupienia m.in. na stacjach benzynowych sieci Orlen) jest idealny „na drogę”. Świetnie sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w pracy – w porze lunchu i w każdym momencie, gdy mamy ochotę na lekką, naturalną przekąskę. Zestaw czterech jabłek od Braci Sadowników będzie świetny na „większy apetyt” lub na zdrowy poczęstunek dla przyjaciół czy rodziny. Ceny: dwupak – 2,39 zł; czteropak – 3,99 zł.

Więcej informacji na stronie:

Strona główna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *