Boże Narodzenie w stylu Folk

Warszawska Bombkarnia to wyjątkowe miejsce. W działającej od 10 lat pracowni powstają bombki inne niż wszystkie – inspirowane polską ludową modą, ceramiką, rzemiosłem. Wszystkie wykonywane ręcznie na każdym z etapów produkcji. Od lat zachwycają nie tylko Polaków, ale i obcokrajowców. Wędrują bowiem po świecie w rękach polskich prezydentów, premierów i dyplomatów jako wyjątkowe upominki dla zagranicznych gości.
Świętująca w tym roku jubileusz dziesięciolecia Bombkarnia w najnowszej kolekcji powraca do swoich największych bestsellerów: bombek dekorowanych łowickimi i kurpiowskimi wycinankami, kaszubskim haftem, góralską parzenicą. Kolorowe, mieniące się brokatami dekoracje zostały wyeksponowane na białym i czarnym tle, dzięki czemu z powodzeniem wpiszą się w charakter dowolnego wnętrza i każdej choinki.
Nie mogło zabraknąć bombkowych figurek w ciekawych formach, jak np. imbryki i dzbanuszki malowane tak, że przywodzącą na myśl polską ceramikę Bolesławiec. Ponadto kolekcję uzupełniają bombkowe fatałaszki – sukienki, torebki i buciki – wprost idealne na prezent dla mamy lub koleżanki.

Wszystkie prezentowane na poniższych  zdjęciach produkty pochodzą ze sklepu www.galeriafolk.pl

img_2419

img_2394

img_2381

img_2304  img_2299

img_2255

img_2099

img_2219

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *