Bezpieczne dla środowiska i dla skóry także

Troska o środowisko naturalne z jednej strony oraz dobrostan osób z problemami skórnymi i skłonnością do alergii z drugiej, skłoniły firmę Gold Drop do stworzenia nowej linii środków czystości pod nazwą Origen.

Wszystkie oferowane w niej produkty są ekologiczne, co potwierdza certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Organizacja Ecolabelling Denmark przyznaje go wyrobom, spełniającym rygorystyczne kryteria środowiskowe w zakresie m.in. zużycia energii i wody w trakcie produkcji, źródeł surowców czy opakowań. Co więcej, środki z linii Origen są też hipoalergiczne. Świadczy o tym certyfikat Asthma Allergy w skrócie AA), który w praktyce oznacza, że środki te nie zawierają kompozycji zapachowych, barwników, silnie uczulających konserwantów oraz innych substancji chemicznych. Bezpieczeństwo stosowania produktów z linii Origen przez osoby ze skórą wrażliwą bądź alergią zostało udowodnione w trakcie badań dermatologicznych w niezależnym laboratorium.

Coś do prania, zmywania i mycia
Linia Origen obejmuje płyn do mycia naczyń, który skutecznie usuwa tłuszcz i brud, nadaje połysk, nie pozostawiając smug ani zacieków. Firma Gold Drop proponuje kupującym także dwa inne ekologiczne i hipoalergiczne środki czystości tj. płyn do prania oraz płyn do płukania tkanin. Pierwszy pozwala pozbyć się różnego rodzaju plam, a przy okazji chroni tkaniny przed utratą oraz wypłukiwaniem kolorów. Drugi nadaje im miękkość i puszystość, zapobiega elektryzowania, jak również przyspiesza wysychanie. Ofertę uzupełnia mydło w płynie Attis, które posiada te same certyfikaty i zbieżną z linią Origen szatę graficzną. Jest ono polecane do mycia rąk oraz całego ciała. Mydło nie podrażnia i nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie – nawilża ją, uelastycznia i zmiękcza.

Pojemności i ceny:

  • płyn do mycia naczyń – ok. 7,00 zł za 500 ml;
  • płyn do prania tkanin kolorowych – ok. 16,00 zł za 1 l;
  • płyn do płukania tkanin – ok. 12,00 zł za 1 l;
  • mydło w płynie – ok. 9,50 zł za 500 ml.

Producent: Gold Drop
Więcej informacji na stronie: www.golddrop.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *