Bezglutenowe Parówki z linii Natura firmy Nove

Parówki z linii Natura firmy Nove to nie tylko wybór apetyczny, ale i korzystny dla naszego organizmu. Ich sekret tkwi  w wykorzystaniu najlepszego gatunkowo mięsa,  a także harmonijnie połączonym naturalnym wyciągom oraz ekstraktom, takim jak np. susze warzywne. Brak zawartości sztucznych składników, takich jak dodatki: fosforanów, glutaminianu sodu, przeciwutleniaczy, konserwantów sprawia, że parówki te stanowią gwarancję smaku i bezpieczeństwa. Ponadto o świeżość i jakość produktów z linii Natura firmy Nove dbają wyselekcjonowane z naturalnego środowiska żywe kultury bakterii, dzięki którym mamy pewność, że trafiające na nasz stół parówki dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas degustacji. Z kolei brak obecności glutenu w składzie pozwala również osobom o bardzo wrażliwym układzie pokarmowym na włączenie ich do codziennego menu.

Parówki z linii Natura firmy Nove wzbogacą nie tylko nasze śniadanie, ale również zainspirują nas do tworzenia ciekawych i apetycznych zakąsek. Wystarczy kilka parówek, bagietka, podsmażona cebulka oraz keczup i musztarda, aby przyrządzić domowe, wysokojakościowe hot-dogi, które nie będą miały nic wspólnego z niezdrowymi fast foodami. Z kolei pokrojone w talarki i podsmażone na patelni kawałeczki parówek zamienią się w doskonałą bazę dla bigosu, leczo, jajecznicy, czy łazanek.
Wybierając dowolny spośród produktów dostępnych w linii Natura firmy Nove stworzymy szybkie  i pyszne posiłki, które zaspokoją apetyt całej naszej rodziny oraz staną się źródłem doskonałego samopoczucia.Parówki z linii Natura firmy NoveMasa netto: 240g
Opakowanie MAP ok 600g
Cena:  ok. 20-22zł / kg

parówki_linia_natura_zm_nove***
Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska.) Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi  z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli  HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC  i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska podsuszana, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie. Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *