Bezalkoholowe grzańce od Braci Sadowników

Pogoda za oknem nastraja nostalgicznie, a długie i chłodne wieczory zachęcają, by zaszyć się pod kocem z rozgrzewającym napojem w dłoniach. Tym tropem poszli Bracia Sadownicy, wprowadzając do sprzedaży unikalną linię produktów.

W nowościach stworzonych specjalnie na sezon jesienno-zimowy Bracia Sadownicy połączyli świeżo tłoczony sok jabłkowy, w którym są specjalistami z aromatycznymi przyprawami i pełnymi witamin owocami. W ten sposób powstała linia produktów pod nazwą Grzane Jabłko, dostępnych w czterech autorskich, czasem klasycznych, a czasem dosyć ekstrawaganckich smakach. W zależności od preferencji możemy sięgnąć po Grzane Jabłko z cynamonem i goździkami, z pomarańczą i rozmarynem, z żurawiną i kardamonem albo z cytryną i imbirem. Produkty świetnie smakują na zimno, ale warto – tak jak proponują Bracia Sadownicy – spróbować ich w wersji na ciepło i podgrzać, ponieważ dopiero wtedy dodatki pokazują całą moc. Soki zyskują pełniejszy smak, stają się bardziej aromatyczne i jeszcze lepiej rozgrzewają.

Butelki, jakich nie było
Grzane Jabłka oferowane już były co prawda w poprzednim sezonie jesienno-zimowym, ale w tym dostępne są one w innej, a do tego bogatszej gamie smaków oraz butelkach (oczywiście szklanych) o nowej w ofercie Braci Sadowników pojemności 500 ml, idealnej by podzielić się produktem z bliskimi. Także umieszczone na butelkach etykiety nabrały wyjątkowego, satynowego połysku, który przenosi nas w magiczny czas świąt. Jak wszystkie produkty Braci Sadowników, Grzane Jabłka mają prosty, krótki skład – obejmuje on tylko soki tłoczone na zimno i naturalne ekstrakty przypraw. Po tym jak trafią one do butelek poddawane są jedynie lekkiej pasteryzacji, która gwarantuje bezpieczeństwo produktów przy zachowaniu walorów smakowych i zdrowotnych świeżych owoców.

Cena i dostępność
Każdy z czterech wariantów Grzanego Jabłka kosztuje ok. 4,00 zł. Kupić je można tam, gdzie pozostałe produkty Braci Sadowników, czyli w sklepach sieci: Lidla, Żabka, Biedronka, Netto, Stokrotka, Auchan, Makro, Carrefour, Selgros, a także na stacjach Orlen, Amic, BP, Shell, Circle K oraz w wybranych sklepach tradycyjnych.

Producent: Bracia Sadownicy
Więcej informacji na stronie: www.braciasadownicy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *