Basso oliwa extra virgin w nowym wygodnych puszkach 0,25 l

BASSO to włoska marka z ponad stuletnią tradycją. Dzięki firmie Italmex na polskich stołach pojawiła się pod koniec lat 90-tych ubiegłego stulecia. Jakość oliw i olejów BASSO od początków ich istnienia jest wciąż na stałym, wysokim poziomie.

Oliwę z oliwek I gatunku extra virgin charakteryzuje najwyższa jakość, uzyskiwana w procesie tłoczenia na zimno oraz zielonkawo-żółty kolor. Przeznaczona jest do spożycia na surowo. Brak filtracji sprawia, że zachowuje ona znacznie więcej cennych dla organizmu składników naturalnych przeciwutleniaczy zwalczających wolne rodniki, zmniejszające ryzyko chorób serca, oraz opóźniające procesy starzenia się. Jej cechą charakterystyczną jest naturalna mętność i osad powstający na dnie butelki.

Najnowszym produktem firmy Basso jest oliwa extra virgin w wygodnych puszkach 0,25 l. Puszka to bardzo dobry rodzaj opakowania dla oliwy. Chroni ona produkt przed szkodliwym dostępem światła. Światło przyspiesza bowiem proces starzenia się oliwy i powoduje, że traci ona swoje zdrowotne właściwości.

Extra virgin TIN 250ml

Dystrybutor: Italmex Warszawa Sp. z o.o., ul. Jana Olbrachta 94, 01-102 Warszawa, www.italmex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *