Bakalland odwraca proporcje

BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki to coś, czego na rynku jak dotąd nie było. O ich wyjątkowości decyduje przede wszystkim skład, ale też oryginalny, kwadratowy kształt.

Najnowsza linia produktów firmy Bakalland pod względem składu zdecydowanie odbiega od klasycznych słodyczy, np. czekolad z bakaliami. Te ostatnie stanowią w nich bowiem minimum 70 proc., podczas gdy 25 proc. przypada na oblewającą bakaliowe wnętrze aksamitną czekoladę. Powstałe w efekcie takiego połączenia przekąski są wartościowe odżywczo, a jednocześnie bardzo przyjemne w smaku. Dzięki poręcznej formie niewielkiej, kwadratowej tabliczki nowości szczególnie dobrze sprawdzą się, gdy jesteśmy poza domem i mamy ochotę na coś słodkiego, ale pożywnego. Można je zjeść solo albo przy akompaniamencie kawy.

Zdrowa przyjemność na pięć sposobów
Podstawę nadzienia w każdej tabliczce stanowi pasta z daktyli połączona z różnymi dodatkami, wśród których każdy znajdzie te, które odpowiadają mu najbardziej. Fanom orzechowych klimatów na pewno do gustu przypadnie wariant z solonymi arachidami, prażonymi migdałami oraz solą. Amatorzy mocno owocowych smaków mają do wyboru dwie propozycje: ze śliwkami i czarną porzeczką oraz wiśniami i żurawiną. Tym, którzy chcieliby osłodzić sobie dzień wartościową przekąską z tropikalną nutą polecamy tabliczkę z kokosem i ziarnami kawy. Ta z pomarańczami i ziarnami kawy adresowana jest z kolei do wielbicieli cytrusów. Dodajmy przy tym, że w nowej linii przekąsek od Bakallandu nie ma miejsca na syrop glukozowy, tłuszcze utwardzone ani olej palmowy, często stosowane w tradycyjnych słodyczach.

Gramatura i cena
Ważąc 65 g tabliczki idealne do konsumpcji na raz kosztują ok. 4,00 zł.

Producent: Bakalland
Więcej informacji na stronie: www.bakalland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *