Bakalie jeszcze bliższe naturze

Chcąc dostarczyć organizmowi cennych wartości odżywczych w trakcie aktywnego dnia, a jednocześnie zadbać o środowisko, coraz częściej sięgamy po produkty ekologiczne. Do ich grona zalicza się także nowa linia bakalii BIO od Bakallandu.

Oferowane w niej niezmiennie wysokiej jakości suszone owoce i orzechy pochodzą z plantacji ekologicznych, znajdujących się z daleka od fabryk i dróg, czyli właśnie tam, gdzie środowisko jest nieskażone. Przy uprawach wykorzystywane są nieprzemysłowe metody (takie jak płodozmian) i wyłącznie zielone komposty, które uwzględniają dobro środowiska i szacunek dla roślin, gleb i powietrza. Certyfikat BIO – zielony liść z gwiazdkami UE, który znajdziemy na opakowaniach produktów potwierdza, że spełniają one rygorystyczne wymogi stawiane żywności organicznej.

Tylko zdrowie

Bakalland

Bakalie to moc wartościowych składników odżywczych, a te są jeszcze lepsze ponieważ nie ma w nich żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów. BIO rodzynki sułtańskie dostarczą organizmowi potasu i miedzi, poprawiających funkcjonowanie układu nerwowego oraz mięśni. W potas organizm zaopatrzą także BIO daktyle. BIO morele będą niezastąpionym źródłem witamin C i PP, które nadadzą doskonały wygląd skórze. Zawarty w BIO migdałach magnez pozwoli skutecznie walczyć ze stresem i zmęczeniem. BIO daktyle Bogata w błonnik pokarmowy BIO żurawina bez dodatku cukru, dosładzaną wyłącznie organicznym sokiem jabłkowym może stanowić świetny, zdrowy zamiennik dla owocowych żelków.W roli alternatywy dla tradycyjnych przekąsek świetnie sprawdzą się BIO chipsy kokosowe, bogate w witaminę B6 i magnez.
Sugerowane ceny: rodzynki – 2,99 zł; daktyle – 4,99 zł, morele – 6,99, śliwki – 7,99 zł, migdały i żurawina – 9,99 zł za 100 g; chipsy kokosowe – 2,99 zł za 40 g.

Producent: Bakalland
Więcej informacji na stronie: www.bakalland.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *